قیمت کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس در کارخانه و بازار چند؟

به گزارش وبلاگ بهسایا، قیمت خودروی کوییک با کاهش سه میلیون تومانی نسبت به روز گذشته تا کانال 212 میلیون تومان عقب نشینی کرد. این در حالی است که نسخه اتوماتیک پلاس بدون تغییر نسبت به روز های گذشته روی سطح 320 میلیون تومان ایستاد.

قیمت کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس در کارخانه و بازار چند؟

به گزارش وبلاگ بهسایا، پنج شنبه هفته گذشته نیز کوییک با قیمت 212 میلیون تومان خرید و فروش می شود. اما در نخستین روز معاملاتی هفته جاری این خودرو با کاهش قیمت یک میلیون تومان در بازار روبرو شد. این افت قیمت در روز یکشنبه هم ادامه پیدا کرد و کوییک به 210 میلیون تومان رسید.

در نهایت هم کاهش قیمت کوییک در روز دوشنبه متوقف شد و خریداران و فروشندگان این خودرو را با قیمت 212 میلیون تومان دست به دست کردند. در طول یک ماه اخیر نیز این خودرو کاهش یک میلیون تومان را تجربه کرده است. اما نسبت به ابتدای سال جاری افزایش 18 میلیون تومانی را به ثبت رسانده است.

در مورد کوییک اتوماتیک پلاس نیز در طول یک هفته اخیر هیچ تغییر قیمتی به ثبت نرسیده است. اما نسبت به 31 روز اخیرف یک افت قیمت دو میلیون تومانی دیده می شود. از روز ششم فروردین سال 1401 نیز کوییک اتوماتیک پلاس، افزایش 39 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

قیمت کارخانه کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس چقدر است؟

اختلاف قیمت بازار و کارخانه کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس نیز قابل توجه است. در حال حاضر سایپا، کوییک را با قیمت 168 میلیون و 74 هزار تومان به بازار عرضه می کند. این عدد نشان دهنده اختلاف 44 میلیون تومانی بین بازار و کارخانه است.

کوییک اتوماتیک پلاس نیز با قیمت 277 میلیون و 86 هزار تومان فروخته می شود. این محصول نیز در بازار 43 میلیون تومان گران تر از کارخانه خرید و فروش می شود.

منبع: فرارو

به "قیمت کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس در کارخانه و بازار چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت کوییک و کوییک اتوماتیک پلاس در کارخانه و بازار چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید