شیف: خانواده های آمریکایی گرسنه اند، ترامپ گلف بازی می کند

به گزارش وبلاگ بهسایا، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در انتقاد از عملکرد دونالد ترامپ گفت: در حالی که رئیس جمهوری گلف بازی می کند، خانواده های آمریکایی گرسنه هستند.

شیف: خانواده های آمریکایی گرسنه اند، ترامپ گلف بازی می کند

شیف یکشنبه در توئیتی نوشت: در حالی که رئیس جمهوری گلف بازی می کند، بیش از 10 میلیون آمریکایی در آستانه از دست دادن بیمه بیکاری هستند، ایالت ها بودجه توزیع واکسن ندارند، مهلت اخراج مستاجران بزودی منقضی می شود، خانواده ها گرسنه هستند.

وی اضافه نمود: آیا او (ترامپ) اینها را می داند؟ آیا اهمیتی می دهد؟ از زمین گلف خارج شود و لایحه (بسته حمایتی) را امضا کن.

بسته حمایتی که توسط کنگره مصوب شده شامل دو برنامه کمک های مالی به بیکاران است که طبق یکی از این برنامه ها بیکاران در آمریکا تا اوایل ماه مارس (خرداد) بیمه بیکاری در حدود 300 دلار در هفته دریافت خواهند کرد.

در برنامه دوم بسته حمایتی وام های گسترده برای مشاغلی که از کرونا آسیب دیده اند در نظر گرفته شده است.

برای اجرای این مصوبه به امضای دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری نیاز است اما ترامپ زیر بار آن نرفت و مدعی شد باید به هر نفر 2 هزار دلار پرداخت شود.

شبکه سی ان ان گزارش داد که در صورت امتناع ترامپ از امضا لایحه بسته کمک مالی کرونا، بیش از 12 میلیون آمریکایی دیگر بیمه بیکاری دریافت نخواهند کرد. ،

منبع: ایران آنلاین

به "شیف: خانواده های آمریکایی گرسنه اند، ترامپ گلف بازی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیف: خانواده های آمریکایی گرسنه اند، ترامپ گلف بازی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید