خبرنگاران 286 مددجوی کمیته امداد در خمین مهارت&zwnjهای فنی و حرفه&zwnjای فرا گرفتند

به گزارش وبلاگ بهسایا، خمین - خبرنگاران - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین گفت: 286 مددجوی این نهاد حمایتی در زادگاه امام راحل امسال با هدف بازار محوری و هدایت شغلی آموزش های مهارتی در حوزه کشاورزی، خدمات و صنعت فرا گرفتند.

خبرنگاران 286 مددجوی کمیته امداد در خمین مهارت&zwnjهای فنی و حرفه&zwnjای فرا گرفتند

جواد دادودی روز یکشنبه در گفت و گو با وبلاگ بهسایا افزود: با توجه به راهبرد جدید واحد حرفه آموزی حوزه معاونت اشتغال، بانک اطلاعات نیاز شغلی و بازار کار خمین در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: یکی از سیاست های حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی اقتصادی، ایجاد عزت نفس، حفظ کرامت انسانی و تقویت روحیه خودباوری مددجویان زیر پوشش است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین افزود: مددجویان زیر پوشش پس از کسب مهارت، فراهم شدن فضای کسب و کار و بهره مندی از تسهیلات خودکفایی برای راه اندازی کسب و کار و ایجاد فرصت شغلی اقدام می کنند.

داودی بیان نمود: 65 مددجوی زیرپوشش این نهاد حمایتی با پیگیری اجرا شده در قالب طرح های کاریابی در مراکز صنفی و صنعتی این شهرستان مشغول به کار شده اند.

وی توضیح داد: در طرح کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره)، کارآفرینان و مجریان برنامه های تولیدی از نیروی کار مددجویی کمیته امداد استفاده کرده و در عوض از بسته های تشویقی نظیر تسهیلات کارفرمایی بهره مند می شوند.

خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده است و هشت هزار نفر از جمعیت 105 هزار نفری آن زیرپوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 286 مددجوی کمیته امداد در خمین مهارت&zwnjهای فنی و حرفه&zwnjای فرا گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 286 مددجوی کمیته امداد در خمین مهارت&zwnjهای فنی و حرفه&zwnjای فرا گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید