15 هزار تست کرونا برای شروع NBA

به گزارش وبلاگ بهسایا، لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا برای شروع مجدد به 15 هزار تست کرونا نیاز دارد.

15 هزار تست کرونا برای شروع NBA

به گزارش وبلاگ بهسایا، لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای رودی گوبرت بازیکن تیم یوتا جز به حالت تعلیق درآمد و هنوز مشخص نیست چه زمانی مسابقات از سر گرفته می شود.

آدام سیلور، رئیس اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA) به تازگی به تیم ها اجازه داده تمرینات خود را با بازیکنان محدود و شرایطی خاص شروع کنند.

زمان اعلام شروع مسابقات و نحوه برگزاری آن، تصمیم بسیار سختی است که قرار است در هفته های آینده اتخاذ شود ولی موردی که قطعا باید اجرا شود، تست کرونای تمام شاغلان در NBA است که تعداد آزمایش ها را به 15 هزار می رساند. NBA پیش بینی می کند که یکی از شرایط شروع مسابقات، انجام 15 هزار تست کرونا روی بازیکنان و کارکنان سالن هایی است که از زمان تعطیلی مسابقات در فرنطینه بوده اند. هر سالن حدود 30 تا 35 کارمند دارد. هزینه انجام این تست ها مبلغ بسیار زیادی است که در حال حاضر، منبع تامین آن مشخص نشده است.

آدام سیلور در این باره گفت: به دونالد ترامپ اعلام کردم که دوست داریم قسمتی از بار حرکت مجدد چرخه اقتصادی آمریکا را بر عهده بگیریم ولی قبل از آن باید اطلاعات لازم در مورد سلامت و شرایط لیگ را در اختیار داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "15 هزار تست کرونا برای شروع NBA" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 هزار تست کرونا برای شروع NBA"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید