کوچه های انقلاب در محلات شمال تهران بر پا شد

به گزارش وبلاگ بهسایا، کوچه های انقلاب با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره روزهای پیروزی انقلاب با مشارکت شهروندان در محله های شمال تهران بر پا شد.

کوچه های انقلاب در محلات شمال تهران بر پا شد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق افزود: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر بیش از ده برنامه فرهنگی، اجتماعی، هنری و... در سطح محلات 27 گانه شمال تهران در حال اجراست که از این بین با مشارکت اهالی، طرح کوچه های انقلاب در هر محله با آذین بندی، توزیع شیرینی و شربت و نصب تصاویر و روزنامه هایی از روزها پیروزی انقلاب اجرا شد.

سجادی برپایی کاروان آینده روشن ویژه پیروزی انقلاب را برنامه دیگری دانست که از ابتدای دهه مبارک فجر در محلات شمال تهران در حال حرکت است و با اجرای سرود، مسابقه و برنامه های متنوع فرهنگی، شادی و نشاط را در محلات به ارمغان می آورد و در روز 22 بهمن ماه نیز با اجرای برنامه ویژه میزبان شهروندان شمال تهران خواهد بود.

معاون شهردار منطقه یک اضافه نمود: سال جاری 11 ایستگاه فرهنگی در نواحی منطقه یک بر پا شده است که به پخش سرود، توزیع پرچم و بادکنک، خودرو نویسی، مسابقه نقاشی و... می پردازد.

او بر پایی تور گردشگری بازدید از حسینیه جماران و بیت امام (ره) را از دیگر برنامه های این دهه دانست و گفت: بازدید از حسینیه جماران و بیت امام(ره) به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با هدف آشنایی با روایت زندگی معمار عظیم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از 18 الی 21 بهمن ماه برگزار می گردد که علاقمندان می توانند برای شرکت در این بازدید با شماره تلفن 09360066703 تماس بگیرند.

سجادی بازدید از خانواده شهدای انقلاب، برپایی زنگ انقلاب در فضای مجازی، اجرای مسابقه کتابخوانی با موضوع صعود چهل ساله، غبار روبی مزار شهدا و ...در سطح محلات 27 گانه منطقه یک را از دیگر برنامه ها دانست.

منبع: خبرگزاری آریا

به "کوچه های انقلاب در محلات شمال تهران بر پا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچه های انقلاب در محلات شمال تهران بر پا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید