مس رفسنجان پاسخ هجمه ها را با زبان فوتبال می دهد

به گزارش وبلاگ بهسایا، مجتبی سرآسیایی عصر آدینه در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: با تیم فوتبال بلد، زرنگ، کاربلد و مربی خوب و باشگاه با اصالت بازی داریم و در این راستا تحلیل خوبی انجام دادیم. شرایط خوبی در هفته گذشته داشتیم و با تدابیری که ربیعی و کادر فنی داشتند، شرایط خوبی سپری می کنیم.

مس رفسنجان پاسخ هجمه ها را با زبان فوتبال می دهد

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان مطرح کرد: محمد قاضی، حامد نورمحمدی و چند بازیکن دیگر را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم اما با شرایط خوبی برای بازی مهم و سخت فردا مقابل نفت آبادان حاضر خواهیم شد.

وی اضافه نمود: تمرین های خوبی در رفسنجان داشتیم و کاملاً برای این بازی آماده هستیم و از همه مهم تر بازیکنان ما بعد از دو برد نسبت به شرایط حساس شان و این نواری که نباید قطع گردد برای عظیم شدن و دیده شدن و ثابت شدن حقانیت شان به فوتبال ایران کاملاً واقف هستند و فردا بازی خیلی خوب، تاکتیکی، فیزیکی و خیلی خوبی خواهیم داشت.

سرآسیایی در مورد اظهارات سرمربی نفت آبادان در مورد نبود هتل مناسب در رفسنجان گفت: در رابطه با بحث میزبانی و میهمانی در بازی های لیگ برتر و فوتبال ایران قواعدی داریم و مهمترین اصل برای میهمان برای ورود به شهر حریف اصل ترانسفر و ارزیابی هتل و اسکان است تا بتوانیم شرایط شهر میزبان را بسنجیم و با زمان بندی مناسب اقدام کنیم.

وی ادامه داد: کسانی که کار فوتبال انجام می دهند، می دانند که باید 15 تا 20 روز قبل از هر مسابقه برای رزرو هتل اقدام گردد، این در حالیست که این اقدام توسط صنعت نفت در آخرین روزها و فکر می کنم دو روز قبل صورت گرفته است و متأسفانه نفتی ها این کار را انجام ندادند. حال این سوال پیش می آید که اگر این مسأله برای بحث ترانسفر یا بلیط اتفاق می افتاد؛ باید یقه شرکت هواپیمایی را بگیریم؟ این مساله قطعاً رد شده است و پرداختن به این موضوع اصلاً جالب نبود.

مربی مس رفسنجان توضیح داد: شناخت کاملی از پورموسی و شخصیتش دارم و فکر می کنم اطلاعات نادرستی از باشگاه به او داده اند و سعی کردند این هجمه را به سمت باشگاه و میزبانی مردم رفسنجان وارد نمایند؛ این شرایط خوب نیست ما باید جوابگوی کم کاری ها و کاستی هایی که ایجاد می کنیم خودمان باشیم. نامه ای که آن شرکت رزرونماینده هتل زده بود، به تاریخ 8 بهمن بود که اگر این تاریخ را به هر مدیر باشگاهی بدهیم خنده اش می گیرد.

وی اضافه نمود: ما نمی توانیم از هتل مربوطه که شرکت خصوصی است انتظار داشته باشیم اتاق های خود را تا لحظه آخر برای تیم میهمان نگه دارد حتی در فوتبال روال معقول تری دارد که تلفنی با تیم میزبان هماهنگ می نمایند اما هیچ ارتباطی از طرف باشگاه نفت آبادان برقرار نشده است.

وی اضافه نمود: تاریخی که در نامه تقاضای تیم صنعت نفت و شرکت تقاضانماینده است حتی شب قبل از بازی نیست بلکه روز بازی است، این اتفاقات بدی بوده که در باشگاه نفت آبادان رخ داده است.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار کرد: تیم های خیلی خوبی وارد رفسنجان شدند و ما با بهترین شرایط میزبانی کردیم و همه تشکر کردند، حتی تراکتورسازی در مورد میزبانی ما بیانیه داد. در یک جمله بگویم ما تیم مس رفسنجان ترجیح می دهیم همه حرف مان را در زمین فوتبال و با زبان فوتبال بزنیم و آرزو می کنیم فردا فوتبال خیلی خوب و چشم نوازی ببینیم و آرزوی موفقیت برای تیم و بچه ها دارم.

سرآسیایی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیم خود در بازی فردا گفت: محمد قاضی به دلیل محرومیت در بازی قبل که اخراج شد، حامد نورمحمدی و یکی دو نفر دیگر به خاطر مصدومیت در اختیار تیم نیستند اما ما یک تیم هستیم و قطعاً جایگزین ها و بازیکنانی که هستند با تمام وجود تمام تمرکز برای اعتلای پرچم رفسنجان در ایران خواهند داشت.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین در مورد درگذشت مهرداد میناوند نیز گفت: هنوز باور نبودن مهرداد دوست داشتنی سخت است، او فردی خوش قلب، مهربان و پرانرژی در جامعه فوتبالی بود و این ضایعه عظیم برای فوتبال را باور نمی کنیم به جامعه فوتبال، ورزش و همه مردم ایران تسلیت می گویم و آرزوی سلامتی برای علی انصاریان دوست داشتنی و محبوب و همه بیماران کرونایی و غیرکرونایی دارم و امیدواریم این بیماری هرچه سریع تر ریشه کن گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مس رفسنجان پاسخ هجمه ها را با زبان فوتبال می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس رفسنجان پاسخ هجمه ها را با زبان فوتبال می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید