رانگنیک: از دست دادن پیروزی در این شرایط، احساس یک شکست را در پی دارد، روی رونالدو ریسک نکردیم

به گزارش وبلاگ بهسایا، سرمربی منچستریونایتد نتوانست حسرت خود را بابت از دست دادن دو امتیاز در خانه استون ویلا پنهان کند.

رانگنیک: از دست دادن پیروزی در این شرایط، احساس یک شکست را در پی دارد، روی رونالدو ریسک نکردیم

به گزارش وبلاگ بهسایا، رالف رانگنیک پس از تساوی 2 - 2 منچستریونایتد مقابل استون ویلا گفت: زمانی که 2 بر صفر از حریف خود جلو هستید، باید بهتر از عملکرد 15 دقیقه پایانی ما دفاع کنید. یافتن نکات مثبت پس از این 95 دقیقه بسیار سخت است. احساس می کردم برترین بازی خود را از زمان حضورم در یونایتد پشت سر می گذاریم و در 30 دقیقه ابتدایی مالک توپ و میدان بودیم. ما یک گام بالاتر بودیم، اما نتیجه مهم بود.

باید سبک فشرده بازی خود را 95 دقیقه اجرا کنیم، نه 70 دقیقه.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: تجربه کافی را در زمین برای کنترل مسابقه و انجام کارهای مناسب برای ادامه زمان بازی داشتیم. با این حال چنین کاری نکردیم و به جای سه امتیاز، یک امتیاز گرفتیم. از دست دادن دو امتیاز در زمانی که 2 بر صفر جلو هستید، احساس یک شکست را در پی دارد. با این حال باید آینده را ببینیم و برترین نمایش را ارائه کنیم.

وی در خصوص غیبت آنتونی مارسیال و کریستیانو رونالدو گفت: مارسیال نمی خواست در ترکیب باشد و به همین دلیل همراه ما نیامد. رونالدو هم قبل از تمرین آدینه از ناحیه لگن مشکل داشت و تصمیم گرفتیم روی او ریسک نکنیم. امیدوارم رونالدو روز چهارشنبه بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رانگنیک: از دست دادن پیروزی در این شرایط، احساس یک شکست را در پی دارد، روی رونالدو ریسک نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانگنیک: از دست دادن پیروزی در این شرایط، احساس یک شکست را در پی دارد، روی رونالدو ریسک نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید