غم و ناامیدی نیمار را رها نمی کند ، پست اینستاگرامی ستاره برزیل بعد از حذف جام جهانی

به گزارش وبلاگ بهسایا، ستاره فوتبال برزیل می گوید که حذف از جام جهانی در بازی مقابل کرواسی او را از نظر روانی نابود نموده است.

غم و ناامیدی نیمار را رها نمی کند ، پست اینستاگرامی ستاره برزیل بعد از حذف جام جهانی

به گزارش وبلاگ بهسایا، نیمار جونیور، ستاره تیم ملی فوتبال برزیل با گذشت دو روز از حذف تلخ سلسائو از جام جهانی 2022 شرایط سختی پشت سر می گذارد. این ستاره برزیلی فوتبال پس از حذف در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به وسیله کرواسی از مطمئن نبودنش بابت ادامه بازی در تیم ملی خبر داده بود اما تصمیم قطعی را به آینده موکول نموده بود چرا که در آن لحظه شرایط مساعدی نداشت.

حالا نیمار در پستی اینستاگرامی از خدا، طرفداران برزیل و هم تیمی هایش تشکر نموده است. البته موجی از غم و ناامیدی را می توان در این متن دید. او در پست اینستاگرامی اش نوشته است:

من از نظر روانی نابود شده ام. این قطعا باختی بود که بیشتر از همه به من ضربه زد که من را برای 10 دقیقه من را فلج کرد و بلافاصله پس از آن بی وقفه به گریه افتادم. متاسفانه این برای زمان زیادی طول خواهد کشید. ما تا آخر جنگیدیم. برای همین است که من به هم تیمی هایم افتخار می کنم چرا که از تعهد و فداکاری کم نگذاشتند. این گروه شایسته بودند، ما شایسته بودیم، برزیل شایسته بود اما این چیزی نبود که خدا می خواست. این هدف ارزش هر فداکاری ای داشت چون محبت و همدردی تک تک طرفداران را در داخل زمین حس می کردیم. از همه شما بابت حمایتتان از تیم ملی مان تشکر می کنم. متاسفانه تمام این ها کافی نبود و به من برای زمان زیادی ضربه خواهد زد؛ زمان زیادی. خدای من! بابت همه چیز از تو تشکر می کنم، تو به من همه چیز داده بودی پس من نمی توانم شکایت کنم. فقط سپاسگزارم برای این که به من نگاه کردی. همه افتخارات - بدون توجه به شرایط - از طرف تو است.

  • واکنش هری کین به نقش مهمش در حذف انگلیس از جام جهانی
منبع: همشهری آنلاین

به "غم و ناامیدی نیمار را رها نمی کند ، پست اینستاگرامی ستاره برزیل بعد از حذف جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غم و ناامیدی نیمار را رها نمی کند ، پست اینستاگرامی ستاره برزیل بعد از حذف جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید