دخالتی در حیطه وظایف سرمربی ندارم، می خواهند تیم را به حاشیه ببرند

به گزارش وبلاگ بهسایا و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، رضا حدادیان در مورد آخرین شرایط تیم نساجی مازندران اظهار کرد: بازیکنانی که ما در اختیار داریم، طبق نظر سرمربی تیم جذب شده اند و با امکاناتی که در اختیار آنها گذاشته شده، بسیار امیدواریم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.

دخالتی در حیطه وظایف سرمربی ندارم، می خواهند تیم را به حاشیه ببرند

مالک باشگاه نساجی مازندران با تمجید از عملکرد علی امیری مدیرعامل این باشگاه که بر سر انتقال محمود فکری به استقلال روزهای پر تب و تابی را تجربه کرده، افزود: علی امیری خط قرمز ماست. ایشان امین من و هیات مدیره باشگاه هستند و جزو پاکدست ترین مدیرانی است که در ورزش کشور زحمت می کشند.

حدادیان گفت: یک عده می خواهند تیم را به حاشیه ببرند، چون کار خودشان انجام نمی شود. همه باید هوادار باشند نه اینکه در کار تیم دخالت کنند. به هر حال باشگاه هم خصوصی است و هر تصمیمی مدیران باشگاه و سرمربی تیم بگیرند، همان اتفاق می افتد و ما سعی داریم که بهترین تصمیمات را برای موفقیت تیم بگیریم. من به همراه آقای امیری به مسائل اشراف داریم و کارها را پیش می بریم و این توقع را داریم که هواداران از تیم حمایت کاملی داشته باشند، نه اینکه خدایی ناکرده با رفتارها و کارهایی که انجام می دهند تیم را به حاشیه ببرند.

وی با اشاره به کارهای فنی تیم اظهار کرد: به عنوان مثال من نمی توانم به مربی تیم بگویم چه کسی بیاید و چه کسی برود؛ اینکه مربی چه بازیکنانی را بگیرد، در حیطه وظایف سرمربی تیم است و من دخالتی نمی کنم. ما به اتفاقات داخل چمن کاری نداریم و بیرون چمن کارها را پیش می بریم.

مالک باشگاه نساجی مازندران در مورد زمین تمرین قرمزپوشان نساجی مازندران حرف هایش را از سر گرفت و ادامه داد: ما زمین ماهفروجک را تحویل گرفته ایم و با تمام نیرو در تلاش هستیم که به امید خدا برای سال آینده در آنجا کمپ تمرینی افتتاح کنیم. کمپ شامل یک زمین چمن طبیعی و یک زمین چمن مصنوعی خواهد بود. سایر امکانات هم برای مجموعه اعضای تیم و بازیکنان است و باید هتل و خوابگاه ایجاد کنیم تا در سال های آینده همانجا اقامت داشته باشیم.

حدادیان در رابطه با آخرین شرایط ورزشگاه وطنی قائمشهر اینطور توضیح داد: امیدوارم استان هم حمایت کند و چمن ورزشگاه را درست کند؛ اگر آنها این کار را انجام بدهند، ما توانایی نگهداری از آن را داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دخالتی در حیطه وظایف سرمربی ندارم، می خواهند تیم را به حاشیه ببرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دخالتی در حیطه وظایف سرمربی ندارم، می خواهند تیم را به حاشیه ببرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید