دعوت از 375 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

به گزارش وبلاگ بهسایا، استان منیتوبای کانادا جزییات جدیدترین پذیرش خود را منتشر نموده است.

دعوت از 375 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

نوترین خبرها حکایت از این دارند که استان منیتوبا به تازگی در تاریخ بیست و نهم جولای 2021 نوترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار کرد و برای 375 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر نموده است.

Skilled Workers in Manitoba دویست و هشت و پنج (285) دعوتنامه - حداقل امتیاز: 400

Skilled Workers Overseas چها و هفت (47) دعوتنامه - حداقل امتیاز: 708

International Education Stream چهل و سه (23) دعوتنامه - فاقد شرط حداقل امتیاز

علاوه بر این مجموعا 42 دعوتنامه هم برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شد.

این متقاضیان واجد شرایط جهت مهاجرتی Skilled Workers Overseas بودند معمولا استان منیتوبا هر بار سه پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود برگزار می نماید و تنها تعداد محدودی متقاضی اکسپرس انتری را انتخاب می نماید.

متقاضیان اکسپرس انتری تنها در صورتی از طرف استان انتخاب می شوند که وقتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا درخواست ها آنها را آنالیز می نماید پروفایلشان معتبر باشد. تمام متقاضیان واجد شرایط از تاریخی که LAA یا Letter to Apply خود را دریافت می نمایند 60 روز زمان دارند تا درخواست انتخاب استانی ارائه نمایند.

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری راه اصلی مهاجرت کاری به کاناداست. کانادا به وسیله اکسپرس انتریست که درخواست های اسکیلد ورکر را مدیریت می نماید. می توان با ارائه درخواست مستقیم به وسیله اکسپرس انتری از فرایند برنامه مهاجرت استانی عبور کرد و برای اقامت دائم کانادا دعوتنامه دریافت کرد.

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد نمود.

درباره برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

چنانچه قصد مهاجرت به منیتوبای کانادا دارید و می خواهید از مزایای امتیاز اضافه ای که انتخاب استانی نصیبتان می نماید بهره مند شوید باید ذر گام نخست تمایل خود یا Expression of Interest را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید. بدین ترتیب به وسیله جهتهای مهاجرتی Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas قادر به دریافت LLA خواهید بود. سپس استان منیتوبا به شما بر اساس فاکتورهای مرتبط با سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان بر اساس 1000 امتیاز رتبه بندی می نماید.

جهتهای مهاجرتی منیتوبا

منیتوبا دارای چندین جهت مهاجرتی برای جذب و نگهداری استعدادهای دنیای است. دولت منیتوبا فرایند مهاجرت را به وسیله برنامه مهاجرت استانی مدیریت می نماید. گفتنی است که استان های کانادا قادر نیستند اقامت دائم به متقاضیان اعطا نمایند اما می توانند با انتخاب کردن متقاضی او را در این جهت یاری نمایند.

اگر مایل هستید از طرف منیتوبا انتخاب شوید باید تمایل خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید یاExpression of Interest خود را ثبت نمایید. بدین ترتیب از در موقعیتی قرار خواهید گرفت که به وسیله جهتهای Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas بتوانید LAA دریافت کنید. سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان به شما از 1000 امتیاز می دهد.

دو جهت Skilled Workers Overseas Category و Skilled Workers in Manitoba به منیتوبا اجازه می دهند اسکیلدورکرها را برای حمایت از احتیاج بازار کار استان کاندید نمایند. افرادی که از خارج کانادا درخواست می دهند باید در منیتوبا دارای ارتباطات باشند. منظور از داشتن ارتباطات داشتن دوست و اعضای خانواده یا سابقه کار قبلی در استان منیتوبا یا دریافت دعوتنامه به وسیله یکی از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوباست.

لازم نیست متقاضی هنگام ارائه درخواست در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشد. متقاضیان پیروز در دسته Skilled Workers in Manitoba باید واجد معیارهایی باشند از جمله داشتن پیشنهاد کار تمام وقت از طرف کارفرمایی داخل منیتوبا. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد احتیاج و تقاضا به وسیله International Education Stream واجد شرایط دریافت LAA باشند.

منیتوبا در تاریخ پنجم ژانویه 2021 گفت که به عنوان بخشی از برنامه خود برای دوران پساکرونا اداره مهاجرت، آموزش و مهارت های پیشرفته ایجاد می نماید. این اداره نو قرار است موسسات آموزش عالی را با احتیاجهای بازار کار امروز و فردا مرتبط سازد و مهارت هایی را در اختیار منیتوبایی های جوان قرار دهد که به آنها یاری خواهد نمود تا پیروز شوند و بعلاوه فرصت های شغلی را در اختیار مهاجران نو قرار خواهد داد.

منبع: ویزا موندیال

به "دعوت از 375 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 375 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید