تعبیر و تفسیر گوی در فال قهوه

به گزارش وبلاگ بهسایا، نقش گوی در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان گردد، معانی مختلفی دارد. گوی نمادی از پذیرش، برابری، همبستگی و هماهنگی است.

تعبیر و تفسیر گوی در فال قهوه

وبلاگ بهسایا | سرویس سرگرمی - نقش گوی در فال قهوه نشانگر مساوات، توافق، تایید و تصدیق است. در این مقاله با تعبیر گوی در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.

در این مطلب می خوانید:

  • نقش گوی در فال قهوه
  • تعبیر گوی در بالای فنجان قهوه
  • تعبیر گوی در میانه فنجان قهوه
  • تعبیر گوی در پایین فنجان قهوه
  • تعبیر گوی به صورت پراکنده در فنجان قهوه

نقش گوی در فال قهوه

گوی نمادی از پذیرش، برابری، همبستگی و هماهنگی است. از این رو، دیدن گوی در فال قهوه بدین معناست که شما با تمام دوستان خود رفتاری مشابه و برابر دارید. شما برای آن ها فخرفروشی ننموده و به دیده تحقیر به آن ها نگاه نمی کنید.

تعبیر گوی در بالای فنجان قهوه

مشاهده گوی در بالای فنجان قهوه نشان می دهد که مردم شما را دوست دارند، زیرا در کنارتان احساس آرامش و راحتی می نمایند؛ و این به این دلیل است که شما رفتاری برابر و یکسان با همه دارید. شما به هیچ وجه فردی خودنما و خودستا نیستید.

تعبیر گوی در میانه فنجان قهوه

وجود گوی در میانه فنجان قهوه نشانگر این است که به زودی کاری عظیم برای متحد و همبسته کردن دیگران انجام خواهید داد. ممکن است برای انجام یک کار خیر پیشقدم شوید. کوشش کنید تا فضایی آرام و مسالمت آمیز برای دیگران فراهم کنید.

تعبیر گوی در پایین فنجان قهوه

دیدن گوی در پایین فنجان قهوه بدین معناست که شما ویژگی و توانایی لازم برای متحد کردن دیگران را ندارید. شما به سیاست تفرقه انداز و حکومت کن اعتقاد دارید! از این رو، دیگران به ندرت شما را در کار ها و فعالیت های گروهی مشارکت می دهند.

تعبیر گوی به صورت پراکنده در فنجان قهوه

این شرایط نشان می دهد که شما فردی کاردان و خوش فکر هستید که دیگران برای حل مسائل مختلف، روی یاری شما حساب می نمایند. شما می توانید احساسات دیگران را درک نموده و افراد را با هم متحد کنید.

اشیا در فال قهوه

ارهالاکلنگبادبانبادبزنبادکنک
بیلپارچپاکت نامهپیانوپیچ
تاجتبرترازوتفنگتلسکوپ
تلمبهچاقوچترچکشچمدان
چنگداسزیپ لباسزینساعت
ستونسکه سنجسیگارشلاق
شمشیرشمعشن کششیر آبصلیب
فانوسفنجانقاشققایققطار
قطب نماقلمقوریقیچیکشتی
کلیدکندو عسلکوزهکیفگهواره
گویلامپماسکماشینماله
مجسمهمشعلمومیاییمیزنردبان
نیزههاونهرمهفت تیرهواپیما
ویولن

کلام آخر

مشاهده گوی در فال قهوه بیانگر این موضوع است که سعی کنید با دیگران، فارغ از نژاد، سن یا شرایط اجتماعی آنها، رفتاری مشابه و برابر داشته باشید. البته به طور کلی می توان گفت که مشاهده هر گونه شکل سه بعدی مانند مکعب، گوی، هرم و موارد دیگر در فال قهوه نشان دهنده تشخیص اهداف و برنامه ها و همچنین ثبات در امور اقتصادی است. لطفا نظرات و پرسش های خود را درباره این مقاله با ما و دیگر مخاطبان وبلاگ بهسایا به اشتراک بگذارید.

برگرفته از:

منبع: setare.com

به "تعبیر و تفسیر گوی در فال قهوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر و تفسیر گوی در فال قهوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید