گتوسو رسماً از فیورنتینا جدا شد، رینو نیامده، رفت!

به گزارش وبلاگ بهسایا، سرمربی پیشین تیم های میلان و ناپولی به طور رسمی قراردادش را با فیورنتینا فسخ کرد.

گتوسو رسماً از فیورنتینا جدا شد، رینو نیامده، رفت!

به گزارش وبلاگ بهسایا، باشگاه فیورنتینا امروز (پنجشنبه) به طور رسمی خاطرنشان کرد با توافقی دوجانبه قرارداد جنارو گتوسو را فسخ نموده و دو طرف تصمیم گرفته اند که فصل پیش رو با هم همکاری نداشته باشند، این در حالی است که کمتر از یک ماه پیش سرمربی پیشین تیم های میلان و ناپولی با امضای قراردادی دو ساله به اسم سرمربی نو بنفش پوشان فلورانس معرفی گردید.

جان لوکا دی مارتزیو، خبرنگار شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا پیش از این مدعی شده بود؛ اختلاف نظرهایی بین گتوسو و هیئت مدیره باشگاه فیورنتینا به خاطر دیدگاه متفاوت در استراتژی نقل وانتقالات وجود دارد. مدیران این باشگاه ایتالیایی بعلاوه از ژرژ مندز مدیر برنامه های گتوسو و دخالت های او در انتقال احتمالی بازیکنان به فیورنتینا ناراضی هستند.

رسانه های ایتالیایی گزارش داده اند که مدیران باشگاه فیورنتینا برنامه ای برای اختصاص بودجه زیاد برای تقویت ترکیب ویولا در این تابستان نداشته اند و در حالی که گتوسو نظر دیگری داشته و همین باعث شده تا طرفین به همکاری ای که تازه آغاز شده بود، ادامه ندهند.

گتوسوی 43 ساله که بین سال های 2017 تا 2019 راهنمایی میلان را برعهده داشت، پس از جدایی از این تیم به جنوب ایتالیا رفت و سرمربی ناپولی شد. او در این تیم در 81 بازی آمار 46 برد، 13 مساوی و 22 باخت را از خود برجای گذاشت. ناپولی با این مربی ایتالیایی در فصل 20-2019 فاتح جام حذفی ایتالیا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گتوسو رسماً از فیورنتینا جدا شد، رینو نیامده، رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو رسماً از فیورنتینا جدا شد، رینو نیامده، رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید