پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

به گزارش وبلاگ بهسایا، مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از پیش ثبت نام 600 مشارکت کننده در سطوح مختلف برای حضور در این نمایشگاه خبر داد.

پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

به گزارش شانا به نقل از ستاد خبری ایران پلاست، با توجه به همه گیری ویروس کووید-19 در جهان که بسیاری از بخش های زندگی روزمره و البته رویدادهای تخصصی را در طول یکسال اخیر در سراسر جهان متاثر کرده است، ایران پلاست هم مستثنا نبوده و بارها تغییر تاریخ برگزاری را تجربه کرده تا در نهایت قرار است از 19 تا 22 بهمن ماه برگزار شود. به همین مناسبت گفت وگویی داشتیم با ایوب بنوی، مدیر چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست. وی در این مصاحبه به فرایند ویژه برگزاری نمایشگاه در این دوره اشاره کرد. صحبت این گونه آغاز شد:

همانطور که به خوبی اشاره کردید با توجه به شرایط شیوع و همه گیری ویروس کرونا در کشور، بسیاری از فعالیت ها از جمله همایش ها و نمایشگاه ها به صورت موقت به حالت تعلیق در آمد که نمایشگاه بین المللی ایران پلاست هم از این قواعده مستثنی نبود. سرانجام با بهبود نسبی شرایط و کاهش قابل توجه مبتلایان به ویروس کرونا و از همه مهم تر، فرهنگ شدن رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در جامعه و با توجه به صدور مجوز وزارتخانه های صنعت، تجارت و معدن (صمت) و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی و سرانجام موافقت وزارت نفت و هماهنگی های انجام شده با مسؤلان شرکت سهامی نمایشگاه ها، قرار بر آن است که چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، به عنوان آخرین نمایشگاه قرن، از 19 تا 22 بهمن ماه 1399 برگزار شود.

برای اطمینان خاطر مشارکت کنندگان و شرکت هایی که تمایل دارند در این رویداد بزرگ صنعت پلیمر کشور حضوری فعالانه داشته باشند، تأکید می کنم که این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود. افزون بر پروتکل های مصوب نمایشگاه و ستاد کرونا، وزارت نفت نیز پروتکل های سختگیرانه ای برای حفظ سلامتی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نظر گرفته است.

این در حالی است که با توجه به شرایط یادشده و وجود فشارهای تحریم و بدعهدی های کشورهای غربی، ایران پلاست دوره چهاردهم تنها اتفاق بزرگ برای گردهم آمدن و تبادل علم و فناوری، هم اندیشی و همکاری صنعت پتروشیمی در رده های مختلف این صنعت خواهد بود.

برنامه پیش ثبت نام ها و ثبت نام قطعی و جانمایی ها با توجه به زمان اندکی که پیش روست، چگونه پیش می رود؟

پیش ثبت نام 600 مشارکت کننده در سطوح مختلف، نوید برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه را می دهد، از همه این شرکت ها دعوت می کنیم با حضور هرچه پررنگ تر، مراحل جانمایی نهایی خود را در سامانه ایران پلاست انجام دهند و از این فرصت طلایی در سال 99 بیشترین بهره را ببرند.

آیا آماری از تعداد مشارکت کنندگان، فضای رزرو شده و سالن ها به تفکیگ گروه های کالایی در دست هست؟

تا این لحظه حضور بیش از 100 شرکت تا به امروز در 4 گروه کالایی مواد اولیه پتروشیمی ها و تولیدکنندگان مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات، تجهیزات، کالا و خدمات قطعی شده و با توجه به کمبود فضا و کمتر شدن فضای زیر پوشش سالن ها به دلیل پروتکل های بهداشتی از تمامی فعالان و علاقمندان این صنعت خواهشمندیم هر چه سریعتر با مراجعه به سایت نمایشگاه ایران پلاست مراحل ثبت نام نهایی را انجام دهند.

در هر سالن فضاهایی برای نشست های B2B پیش بینی شده، برای فراهم کردن امکان مذاکرات که در غرفه ها به دلایل بهداشتی ممکن نیست. در این باره توضیحاتی بفرمایید.

با توجه به قوانین و مقررات اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا و شرکت نمایشگاه های بین المللی در هر سالن 60 متر فضا برای ایجاد فضای B2B، نشست ها، گفت وگوها و ... در نظر گرفته شده که با توجه به رعایت فاصله اجتماعی و هماهنگی شرکت ها با ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست امکان برگزاری جلسات به صورت ایمن و سلامت وجود دارد.

یکی از کارکردهای نمایشگاه ها، به دست آوردن بازارهای فروش و صادرات از سوی مشارکت کنندگان است. برای بازدید هیئت های تجاری به ویژه از منطقه چه تدابیر احتمالی اندیشیده اید؟

یکی از دستاوردهای نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، وجود هیئت ها و بازرگانی خارجی است، امسال نیز با توجه به نگاه ویژه ما در حضور هرچه پررنگ تر هیئت های تجاری خارجی، تا به امروز مقدمات حضور بیش از 6 هیئت (در قالب 150 نفر) از کشورهای منطقه فراهم شده، این در حالی است که با توجه به برگزاری نمایشگاه آنلاین مجازی، امکان حضور شرکت های خارجی و بازرگانان خارجی برای نخستین بار در کشور ایجاد شده است که اطلاعات تکمیلی و شرایط آن به زودی اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید