مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی فردا، 20 دی ماه به خاتمه می رسد

به گزارش وبلاگ بهسایا، مهلت تمدید شده ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1399 تا فردا 20 دی ماه ادامه دارد.

مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی فردا، 20 دی ماه به خاتمه می رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهسایا، مطابق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اعلام اصلاحات جدید و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا روز 16 دی ماه 99 پیروز به ثبت نام و انتخاب رشته برای مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1399 نشدند، مهلت ثبت نام تمدید شد. بر این اساس متقاضیان تنها تا ساعت 24 فردا، 20 دی ماه فرصت دارند برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا فردا 20 دی 99، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند. با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیند های این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست و متقاضیان باید در زمان معین شده رشته های خود را انتخاب یا ویرایش نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی فردا، 20 دی ماه به خاتمه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی فردا، 20 دی ماه به خاتمه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید