طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه فجر برگزار شد

به گزارش وبلاگ بهسایا، طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران اجرا شد.

طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه فجر برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ بهسایا، طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران اجرا شد.

این برنامه در روز دوازدهم هرماه به نیت امام زمان (عج) و در جهت ترویج فرهنگ مهدویت به همت کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان اجرا می شود، 12 بهمن ماه به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی و سید عباس احمدی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اجرا شد.

مقیمی ضمن استقبال از برنامه دوازدهم های نیکی از فعالیت های خیرخواهانه دانشجویان تقدیر و تشکر کرد و برای توسعه فعالیت های خیرخواهانه اعلام حمایت کرد.

وی اضافه نمود: برای ادامه فعالیت های طرح دوازدهم های نیکی در ماه های بعد، با مسئولین کتابخانه و معاونت فرهنگی و اجتماعی مصاحبه های لازم اتفاق می افتد تا امکانات مورد نیاز برای این طرح در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

همچنین ملیحه حسینخانی دبیر شورای هماهنگی کانون های دانشگاه تهران گفت: شورای هماهنگی کانون ها قصد دارد با حمایت های اداره کل فرهنگی دانشگاه طرح دوازدهم های نیکی را در سطح دانشگاه تهران به طور گسترده ادامه دهد.

در این برنامه در کنار پذیرایی، رزق های معنوی در مورد شهدا نیز توزیع و با دانشجویان پیرامون مهدویت مصاحبه شد. همچنین برای فعالیت های داوطلبانه این طرح، کمپین اهدای خون نیز تشکیل شده و دانشجویان داوطلب پس از خاتمه مراسم با حضور در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برای اهدای خون به مرکز اهدای خون شعبه وصال مراجعه کردند.

در خاتمهی مراسم نیز مقیمی رئیس دانشگاه تهران و جمعی از دانشجویان به شهدای گمنام دانشگاه تهران ادای احترام کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه فجر برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح دوازدهم های نیکی همزمان با آغاز دهه فجر برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید