شجاع نه، یحیی مدافع محبوبش را به پرسپولیس برمی گرداند!

به گزارش وبلاگ بهسایا، صبح دیروز خبری در رسانه های قطری منتشر شد مبنی بر اینکه رامین رضاییان مدافع ایرانی السیلیه در انتهای فصل چاره ای جز بازگشت به الدوحیل ندارد. رضاییان تابستان امسال با قراردادی دو ساله راحی الدوحیل شد، اما در نیم فصل مجبور شدتا این تیم را ترک کند و قرضی راهی السیلیه شود.

شجاع نه، یحیی مدافع محبوبش را به پرسپولیس برمی گرداند!

مدافع 32 ساله ای که چند سال از بهترین دوران حرفه ای اش را ترجیح داد در تیم های بی نام و نشان قطری مانند الشحانیه و السیلیه بگذراند وقتش رسیده تا برای سال های پایانی دوران حرفه ای خود تصمیم درستی بگیرد. رضاییان هر بار که صحبت از بازگشتش به پرسپولیس شده در فضای مجازی از این ماجرا استقبال کرده، اما داشتن قرارداد را بهانه کرده است. با این همه او در انتهای فصل باید به تیمی برگردد که از همین حالا مشخص است او را نمی خواهد. آیا انتهای فصل بهترین زمان برای بازگشت رامین نیست؟

بازیکنی که بعد از گذشت سال ها از جدایی اش از پرسپولیس هنوز سمت راست سرخ ها لنگ می زند و تمام تلاش یحیی و برانکو برای پیدا کردن جانشین برای او بی نتیجه مانده است. یحیی حتی تابستان 99 هم حاضر شده بود بیشترین هزینه را برای سمت راست خط دفاعی سرخ ها با جذب دانیال اسماعیلی فر بکند و بدون تردید در تابستان 1400 هم در سرلیست خرید خود نام یک مدافع راست را قرار خواهد داد.

رامین چند قاب عکس قهرمانی همراه سرخ پوشان به خودش بدهکار است. او در اولین قهرمانی سرخ ها در دوران برانکو سهیم بود، اما در انتهای فصل شانزدهم توسط سرمربی سرخ ها کنار گذاشته شد تا در جشن قهرمانی سرخ ها حضور نداشته باشد. درآمد های دلاری تا به امروز کسب شده آنچه، اما به دوران حرفه ای او نزد هواداران پرسپولیس اعتبار می بخشد مسیری است که سیدجلال حسینی طی 5 سال گذشته طی کرد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "شجاع نه، یحیی مدافع محبوبش را به پرسپولیس برمی گرداند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع نه، یحیی مدافع محبوبش را به پرسپولیس برمی گرداند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید