خبر خوش برای مجردان دهه شصتی روستایی

به گزارش وبلاگ بهسایا، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از اختصاص تسهیلات 100 میلیون تومانی برای ازدواج مجردان روستایی متولد دهه 60 اطلاع داد.

خبر خوش برای مجردان دهه شصتی روستایی

به گزارش تسنیم، انسیه خزعلی در جمع اهالی روستای برج از توابع شهرستان زبرخان خراسان رضوی گفت: آن دسته از افراد مجرد و ازدواج ننموده روستایی که متولد دهه 60 باشند و تا انتها سال 1400 ازدواج نمایند، تسهیلات 100 میلیون تومانی ازدواج دریافت می نمایند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور اضافه نمود: لازم است دختران حتما قبل از ازدواج دوره های مهارتی را بگذرانند تا ازدواج موفقی داشته باشند و از آسیب هایی مانند طلاق جلوگیری گردد.

وی به معضل ازدواج دختران در سنین پایین اشاره نمود و گفت: لازم است دختران قبل از رفتن به خانه بخت به بلوغ فکری رسیده باشند تا زندگی زناشویی آنان منجر به طلاق و از هم پاشیدگی خانواده ها نگردد.

معاون رئیس جمهور گفت: بعلاوه اخیراً معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور تفاهمنامه ای با وزارت جهاد کشاورزی در زمینه توسعه کشاورزی و صنایع تبدیلی منعقد نموده و 10 میلیارد تومان تسهیلات برای بانوان روستا های این منطقه در نظر گرفته است و راه اندازی 200 صندوق خرد روستایی ویژه زنان نیز هدف گذاری شده است.

منبع: فرارو

به "خبر خوش برای مجردان دهه شصتی روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای مجردان دهه شصتی روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید