خبرهای تأیید نشده از استعفا و برکناری در آموزش و پرورش خبرنگاران

به گزارش وبلاگ بهسایا، خبرهایی از استعفا و برکناری بعضی مدیران در آموزش و پرورش در ایام نوروز منتشر شده است که هنوز این وزارتخانه هیچ واکنشی نشان نداده است.

خبرهای تأیید نشده از استعفا و برکناری در آموزش و پرورش خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بهسایا، خبرهایی از تغییرات در وزارت آموزش و پرورش هرچند وقت یکبار مطرح می گردد، گاهی به تأیید می رسد و گاهی هم فراموش می گردد. در اسفند سال گذشته هم برآورد های قوی از برکناری فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان مطرح شد و همان برآورد ها به انتصاب علیرضا حاجیان زاده مدیرعامل پیشین این کانون در آینده نزدیک خبر می داد.

اما کم کم با آغاز نوروز 1400، این موضوع کمرنگ شد تا که روز گذشته بعضی رسانه ها از برکناری فاضل نظری در این ایام خبر دادند و جایگزین احتمالی او را علیرضا حاجیان زاده معرفی کردند.

در نوروز، خبر دیگری هم منتشر شد مبنی بر اینکه سید حسن الحسینی مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد)، از سمت خود استعفا نموده است.

وزارت آموزش و پرورش نسبت به این اخبار هیچ واکنشی نشان ندادند و معلوم نیست که آیا با استعفای سید حسن الحسینی موافقت شده است یا خیر؟ و یا اینکه آیا واقعا فاضل نظری برکنار شده است؟ نکته قابل توجه این است که سایت کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان هم هیچ خبری را بارگذاری ننموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خبرهای تأیید نشده از استعفا و برکناری در آموزش و پرورش خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهای تأیید نشده از استعفا و برکناری در آموزش و پرورش خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید