خبرنگاران دلیل غیبت مسی در تمرین روز چهارشنبه شادمان کننده نیست

به گزارش وبلاگ بهسایا، تهران- خبرنگاران- باشگاه بارسلونا در فاصله 10 روز مانده تا شروع مجدد لالیگا با شوک ناشی از مصدومیت لیونل مسی روبرو شد.

خبرنگاران دلیل غیبت مسی در تمرین روز چهارشنبه شادمان کننده نیست

براساس گزارش TV3، مسی در انتها تمرین روز گذشته از ناحیه پای راست به شدت دچار درد شد و برای تشخیص علت این درد مورد آزمایش و عکسبرداری MRI نهاده شد.

TV3 در ادامه گزارش خود آورده است که این احتمال وجود دارد که مسی از ناحیه ماهیچه نزدیک کننده با پارگی خفیف روبرو شده باشد؛ مصدومیتی که عملا وی را در نخستین بازی بارسا برابر مایورکا از دسترس کیکه ستین خارج خواهد نمود.

دوره ریکاوری برای چنین مصدومتی به طور معمول 10 روز است.

غیبت مسی از جلسه تمرینی روز گذشته برای رعایت کردن جانب احتیاط به منظور جلوگیری از کشیدگی ماهیچه ساق پای وی نبوده است؛ موضوعی که در بیانیه رسمی باشگاه منعکس شده بود بلکه به دلیل مصدومیت جدی تری است که مقامات بارسا سعی در بی اهمیت جلوه دادن آن دارند.

مسی در فصل جاری در مورد مصدومیت چندان خوش شانس نبوده است؛ او درست در ابتدای فصل نیز به دلیل مصدومیت بازی نخست برابر اتلتیک بیلبائو را از دست داد و تکرار همین مصدومیت وی را برای دو ماه نیمکت نشین کرد.

شاید این مصومیت چندان جدی نباشد اما با توجه به برنامه فشرده لالیگا برای اتمام هر چه سریع تر فصل، خطر مصدومیت دوباره مرد آرژانتینی در ادامه راستا افزایش می باید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دلیل غیبت مسی در تمرین روز چهارشنبه شادمان کننده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دلیل غیبت مسی در تمرین روز چهارشنبه شادمان کننده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید