تارتار: ذوب آهن بدتر از این هم نتیجه گرفته، از بار مسئولیت شانه خالی نمی کنم

به گزارش وبلاگ بهسایا، سرمربی ذوب آهن می گوید این تیم در آینده روزهای خوبی را تجربه می نماید.

تارتار: ذوب آهن بدتر از این هم نتیجه گرفته، از بار مسئولیت شانه خالی نمی کنم

به گزارش وبلاگ بهسایا، مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی عجیبی بود و یک گل استثنایی از تیم نفت دریافت کردیم. مسلط به بازی بودیم اما به آن شکل گل خوردیم و بعد از آن مدافع ما بی تجربگی کرد و اخراج او تمام برنامه های ما را به هم ریخت. این طبیعت فوتبال است و مطمئنم در آینده با نتایجی که می گیریم به طرفداران تبریک هم خواهیم گفت. من مربی جوانی نیستم که بخواهم از مسئولیت شانه خالی کنم و با تمام وجود کار می کنم و به نتایج را برمی گردانیم. به این مساله ایمان دارم اما این طبیعت فوتبال است و یک روز برنده و یک روز بازنده هستیم.

او ادامه داد: در تعطیلات نیم فصل سعی می کنیم کار کنیم و تیم را ترمیم کنیم. من به طرفداران حق می دهم اما اتفاقات فوتبالی هم در این شکست تاثیرگذار بود. ما ذوب آهنی را تحویل گرفتیم که روز آخر فصل گذشته در این لیگ ماند و افزایش بودجه هم نداشت. باید واقع بین باشیم و به خاطر این که من اینجا آمدم که حتما نباید تیم ذوب آهن در رتبه بالایی باشد یا سهمیه بگیرد. در یکی دو سال گذشته تیم نتایج بدتری از سال جاری گرفت. ما همه چیز را باید در نظر بگیریم و با این وجود از طرفداران عذرخواهی می کنم اما باید شکیبا باشیم. اگر می خواهیم ذوب آهن برگردد به روزهایی که مدعی قهرمانی بود، باید هزینه بیشتری کنیم و شکیبا باشیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان این که باید بیشتر هزینه کنیم تا بتوانیم با تیم هایی مثل فولاد، گل گهر و مس رفسنجان رقابت کنیم گفت: ما نمی توانیم با بودجه محدود تیم را بالا نگه داریم و باید شکیبا باشیم. باید در نیم فصل تیم را ترمیم کنیم و سال بعد هم شرایط بهتری را دنبال کنیم. نمی گردد با این بودجه محدود در پی سهمیه باشیم اما ان شاءالله باید در نیم فصل دوم جبران کنیم. ما بر اساس رزومه بازیکن خرید می کنیم اما این که یک بازیکن خوب کار نمی کند، مختص تیم ما نیست. بعضی بازیکنان در این فضا نتوانستند خوب باشند اما باید ترمیم کنیم.

او اضافه نمود: من از خودم توقع بیشتری داشتم. انتظار من این بود که تیمم در رتبه بالاتری باشد اما این تیم واقعا در سال های گذشته شرایط خوبی نداشت. ضروری است که شکیبای کنیم اما طرفداران حق دارند و شرمسار شان هستم. باید کار کنیم و تغییر ایجاد گردد تا نیم فصل دوم بهتری را پیش رو داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تارتار: ذوب آهن بدتر از این هم نتیجه گرفته، از بار مسئولیت شانه خالی نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: ذوب آهن بدتر از این هم نتیجه گرفته، از بار مسئولیت شانه خالی نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید