برای درمان ناباروری به یزد سفر کنید

به گزارش وبلاگ بهسایا، استان یزد در کنار اصفهان و فارس، مثلث طلایی گردشگری ایران را تشکیل داده و با توجه به مراکز درمانی مجهز و کادر درمانی مجرب، توانسته جزو مهم ترین قطب های پزشکی کشور شناخته شود.

برای درمان ناباروری به یزد سفر کنید

یزد با توجه به توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی، اقامتگاه ها و هتل های تخصصی، هزینه های پایین درمان نسبت به سایر استان ها، شناخته شدن به عنوان قطب درمان ناباروری و... اخیراً به یکی از مقاصد گردشگری سلامت تبدیل شده و بیماران فراوانی را از اقصی نقاط کشور و حتی کشورهای همسایه به خود جذب نموده است.

لازم به ذکر است که حدود 70 درصد بیماران سرپایی و 45 تا 55 درصد از بیماران بستری استان یزد را افراد غیربومی تشکیل می دهند که این خود نشان دهنده اعتماد قابل توجه مردم به کادر و مراکز درمانی استان یزد است.

این استان دارای مراکز تحقیقاتی و درمانی ناباروری در سطح استانداردهای بین المللی بوده و نیز برخوردار از اساتید برجسته ای همچون دکتر عباس افلاطونیان؛ بنیانگذار روش IVF در درمان ناباروری در ایران می باشد. مراجعه فراوان بیماران از شهرهای مختلف کشور و حتی کشورهای خاورمیانه مانند عراق، عمان، امارات، قطر، افغانستان و… به منظور درمان ناباروری، گواه این مدعاست. مرکز علوم تولید مثل یزد و بیمارستان مادر به صورت تخصصی به درمان ناباروری در یزد میپردازند.

پژوهشکده علوم تولید مثل یزد

پژوهشکده علوم تولید مثل یزد، در سال 1368 راه اندازی گشت و سال 1379 از سوی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به عنوان قطب اصلی و علمی کشور در زمینه تولید مثل و درمان ناباروری معرفی شد.

پژوهشکده علوم تولید مثل یزد به عنوان یک مرکز تک تخصصی ویژه درمان ناباروری در حال حاضر با مراکز مهم دنیا در امر درمان ناباروری رقابت می کند و سالانه پذیرای زوج های نابارور از سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه می باشد و این امر یزد را در زمره شهرهای پرتردد در حوزه پزشکی و سلامت قرار داده است.

این پژوهشکده، مرکز تحقیقات علمی ناباروری در ایران است که با متخصصین حاذق غدد، جراحی زنان و زایمان، اورولوژی، روانپزشکی و همچنین تجهیزات و روش های به روز، به عنوان یکی از مراکز معتبر و مهم کشور به شمار می آید. از این رو همه ساله جمع کثیری از زوج های نابارور از سراسر ایران، کشورهای همسایه و حتی اروپا برای درمان ناباروری در یزد به این مرکز مراجعه می کنند.

در این مرکز از روش هایی نظیر: IVF ، IUI ، IVM ، ICSI ، فریز تخمک و امبریو، میکرواینجکشن، کشیدن تخمک، بررسی رحم و تخمدان از طریق لاپاراسکوپی و هیسترسکوپی استفاده می شود.

بیمارستان مادر یزد

بیمارستان مادر یکی از مراکز تخصصی زنان و زایمان در استان یزد است که در سال 1374 تأسیس شده است؛ همچنین اولین مرکز تخصصی و فوق تخصصی درمان ناباروری وابسته به بخش خصوصی می باشد که همواره بهترین خدمات درمانی را به مردم ارائه نموده است.

بیمارستان مادر یزد با در نظر دریافت بخش های متعدد نظیر: بخش نازایی، اتاق عمل، جراحی زنان، اتاق زایمان، رادیولوژی، داروخانه، IVF و... همواره پذیرای مراجعین محترم است.

رادینا سلامت، اولین سایت تخصصی درمان ناباروری در یزد

سایت رادینا سلامت که به توریسم درمانی در یزد می پردازد، از صفر تا صد درمان ناباروری در یزد، در کنار شما خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به raadinahealth.com برای رزرو نوبت و همچنین بهره مندی از پکیج کامل گردشگری سلامت (خدمات همیار بیمار، ترانسفر، اقامت، تورگردشگری، و سایر خدمات رفاهی) اقدام کنید.

منبع: چمدان

به "برای درمان ناباروری به یزد سفر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای درمان ناباروری به یزد سفر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید