باعث شدم تماشاگران کمتر سیگار بکشند!

به گزارش وبلاگ بهسایا، تیم لیورپول در دیداری خارج از خانه برابر بنفیکا در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیروز شد میزبان پرتغالی خود را با نتیجه 3-1 شکست دهد و کار خود را برای صعود به مرحله بعدی آسان کند.

باعث شدم تماشاگران کمتر سیگار بکشند!

در جریان این بازی اندرو رابرتسون مدافع میهمان انگلیسی با استقبال سرد طرفدارانی روبه رو شد که او را در اواخر بازی هنگام زدن یک ضربه کرنر با پرتاب اشیای مختلف از جمله فندک هدف قرار دادند.

مدافع اسکاتلندی لیورپولی ها اما خیلی از دست طرفداران حریف عصبانی نشد و واکنشی جالب به این حرکت آنها نشان داد. رابرتسون گفت: به نظرم آنها خیلی از جریان و نتیجه بازی راضی نبودند، بودند؟ چند نفر از آنها با فندک های شان مرا هدف قرار دادند. پس شاید من به همین شیوه بتوانم به آنها یاری کنم که سیگار را ترک نمایند! نیمه پر لیون را ببینید. ما زیاد دیده ایم که بازیکنان مورد اصابت اشیای پرتاب شده از سکوها قرار گرفته اند. خوشبختانه این دفعه با اینکه طرفداران خیلی به من نزدیک بودند، هیچ کدام از اشیایی که پرتاب کردند به من برخورد نکرد. من درک شان می کنم. آنها سرخورده شدند اما این موضوع پرتاب وسایل مختلف به زمین بازی را توجیه نمی کند چون ممکن است باعث آسیب تماشا بازیکنان گردد. به همین دلیل هم کوشش کردم هرچه زودتر کرنر را بزنم و از آن منطقه دور شوم.

منبع: فرارو

به "باعث شدم تماشاگران کمتر سیگار بکشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باعث شدم تماشاگران کمتر سیگار بکشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید