بازوبند کاپیتانی سرخ پوشان به چه کسی می رسد؟

به گزارش وبلاگ بهسایا، با توجه به محرومیت امید عالیشاه، بازوبند کاپیتانی پرسپولیس در هفته نخست به کمال کامیابی نیا خواهد رسید.

بازوبند کاپیتانی سرخ پوشان به چه کسی می رسد؟

فصل گذشته در هفته اول لیگ برتر، این سیدجلال حسینی بود که بازوبند را در اختیار داشت و جلوتر از همه بازیکنان وارد زمین شد، اما او حالا برای کلاس های مربیگری آماده می گردد و در غیابش، امید عالیشاه نقش رهبری بازیکنان داخل زمین را برعهده دارد.

با این حال در هفته نخست لیگ برتر، عالیشاه به علت محرومیت در زمین حضور نخواهد داشت تا به این ترتیب بازوبند به کمال کامیابی نیا برسد. هافبک دفاعی شماره 11 پرسپولیس با انتها مصدومیت جزئی در روز های اخیر مقابل سایپا نیز به همراه بازیکنان اصلی به میدان رفت و به نظر می رسد مقابل ذوب آهن نیز فیکس خواهد بود.

کامیابی نیا که 33 ساله است، 7 فصل در پرسپولیس بازی نموده و تا انتها فصل 1402-1403 تحت قرارداد سرخپوشان است و حالا باید دید پس از خداحافظی سیدجلال چند بازی در این فصل نقش کاپیتان را خواهد داشت.

باتوجه به جدایی دو هافبک دفاعی و حضور وحدت حنانوف جوان و اسدبیگی که به تازگی جذب شده، کمال به همراه سرلک شانس بالایی برای حضور فیکس دارند و احتمالا کامیابی نیا جزو بازیکنان کلیدی این فصل قرمز ها خواهد بود.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "بازوبند کاپیتانی سرخ پوشان به چه کسی می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازوبند کاپیتانی سرخ پوشان به چه کسی می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید