مشاور کاسیانو برای پیوستن به سرخ پوشان چه کسی بود؟

به گزارش وبلاگ بهسایا، به نظر می رسد کار انتقال کاسیانو مهاجم تیم ویزلای پرتغال به پرسپولیس نهایی شده است.

مشاور کاسیانو برای پیوستن به سرخ پوشان چه کسی بود؟

یکی از مسائل پرسپولیس در فصل قبل مربوط به خط حمله بود و مهاجمان پرسپولیس در یکی دو فصل اخیر فقط نتوانستند خوب کار نمایند. همین موضوع یحیی گل محمدی قصد تقویت خط حمله تیمش را برای سال آینده داشته باشد و اولویت یحیی هم جذب مهاجم خارجی است.

گزینه اول گل محمدی کاسیانو مهاجم تیم ویزلا پرتغال است که مذاکرات خوبی با پرسپولیس انجام داد. یحیی در نیم فصل هم در پی جذب این بازیکن بود ولی پیروز نشد کاسیانو را به ایران بیاورد. طی چند مرحله مذاکره با کاسیانو و باشگاه ویزلا پرتغال، قرار بود پرسپولیس مبلغی را به عنوان رضایتنامه به این باشگاه پرتغالی بدهد و حدود 400 هزار دلار هم دستمزد کاسیانو باشد.

این انتقال در حال نهایی شدن بود ولی باز شدن پای چند دلال به ماجرا باعث شد تا مدیران ویزلا درخواست بیشتری برای دادن رضایتنامه این بازیکن داشته باشند و پول زیادتری بخواهند. بعد از این اتفاقات قضیه به سمت و سوی کنسل شدن می رفت ولی یک اقدام جالب از سوی مهاجم برزیلی موجب شد تا این بازیکن در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار بگیرد.

ماجرا از این قرار است که کاسیانو مبلغی به پرسپولیس تخفیف داد و از دستمزد اولیه خود کم کرد تا بتواند این پول را به باشگاه ویزلا پرداخت و رضایتنامه خودش را بگیرد. بعلاوه این مهاجم برزیلی برای آمدن به ایران با علیرضا بیرانوند هم مشورت کرد و بیرانوند به نوعی این بازیکن را برای آمدن به پرسپولیس ترغیب کرد. کاسیانو در مورد شرایط فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس از بیرانوند سوال کرد و علیرضا هم با تعریف از کیفیت فوتبال ایران و اشاره به اینکه پرسپولیس یکی از پرهوادار ترین تیم های آسیا است، از این بازیکن خواست تا به پرسپولیس بیاید.

بیرانوند و کاسیانو به واسطه حضور در لیگ پرتغال یکدیگر را می شناسند و با هم ارتباط بسیار خوبی دارند. این دو حتی چند شب قبل هم به صورت تصویری صحبت کردند و بیرانوند از کاسیانو خواست تا زودتر به ایران بیاید. لازم به ذکر است مبلغ رضایتنامه کاسیانو به وسیله باشگاه پرسپولیس تامین شده ولی هنوز نتوانستند این پول را به حساب باشگاه ویزلا واریز نمایند. قرار است بعد از اینکه انتقال پول انجام گردد، کاسیانو برای شرکت در تمرینات پرسپولیس راهی ایران گردد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "مشاور کاسیانو برای پیوستن به سرخ پوشان چه کسی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور کاسیانو برای پیوستن به سرخ پوشان چه کسی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید