امشب 3 اردیبهشت؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خاتمه می یابد

به گزارش وبلاگ بهسایا، مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از اول اردیبهشت ماه شروع شده است و امشب سوم اردیبهشت ماه 99 سرانجام می یابد.

امشب 3 اردیبهشت؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خاتمه می یابد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهسایا، آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 امشب سوم اردیبهشت ماه 99 به انتها می رسد.

با توجه به تغییر تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 داوطلبان این آزمون برای پذیرش در رشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور از یکم اردیبهشت ماه فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات یافته اند.

فرصت مجدد در نظر گرفته شده به منظور ارائه تسهیلاتی برای افرادی که قبلاً در مرحله اول ثبت نام (از 16 آذر تا 28 آذر 98) و یا مرحله دوم ثبت نام (از 14 تا 16 بهمن 98) در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام نموده اند و یا در مهلت مقرر پیروز به ثبت نام نشده اند، فراهم شده است.

دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 به همراه اطلاعیه ها و اصلاحات دفترچه به تاریخ های 25 آذر 98 و 14 بهمن 98 بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور در روز های پنجشنبه و آدینه 22 و 23 خردادماه 99 برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امشب 3 اردیبهشت؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امشب 3 اردیبهشت؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید