3 بازیکن استقلال در لیست سیاه سا پینتو

به گزارش وبلاگ بهسایا، آبی پوشان تهران از هفته دهم رقابت های لیگ برتر روز آدینه در استادیوم آزادی به مصاف آلومینیوم رفتند که این ملاقات برای آن ها نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نداشت تا بین این تیم و صدر جدول 2 امتیاز اختلاف ایجاد گردد.

3 بازیکن استقلال در لیست سیاه سا پینتو

ساپینتو که برای سومین بازی متوالی به علت محرومیت نتوانست تیمش را از کنار زمین راهنمایی کند، در این بازی هم ترکیبی کاملاً آشنا و با کمترین تغییر نسبت به بازی های گذشته به زمین فرستاد و مثل چند بازی اخیر همچنان اثری از صالح حردانی در بین نفرات اصلی وجود نداشت.

بعلاوه ابوالفضل جلالی مدافع چپ و ملی پوش آبی پوشان هم که جایگاه ثابتی در ترکیب ندارد در بین 11 نفری که قرار بود بازی را شروع نمایند حضور نداشت. به جز این دو بازیکن ملی پوش، 3 بازیکن جوان که کمترین اندازه حضور را در تیم شان داشتند به همراه عزیز بک آمانوف غایبان همیشگی این تیم را تشکیل می دادند.

به نظر می رسد سرمربی پرتغالی آبی پوشان به ترکیب مورد نظر و ایده آل خود دست پیدا نموده و اگر بازیکنانش با محرومیت و مصدومیت روبرو نباشند، اغلب از 11 نفری استفاده می نماید که مقابل آلومینیوم به میدان رفتند و تنها شاید ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی باشند که 50-50 در ترکیب ثابت جابجا شوند.

سایپنتو ترجیح می دهد از یامگا به جای حردانی در دفاع راست استفاده کند تا مثلث محبی، قایدی و بابایی را در جلوی زمین داشته باشد و همین باعث می گردد صالح حردانی از ترکیب ثابت این تیم دور گردد.

آبی پوشان در هفته یازدهم میهمان تیم طرفدار هستند که این ملاقات از ساعت 16 روز آدینه 6 آبان در تهران برگزار می گردد.

منبع: فرارو

به "3 بازیکن استقلال در لیست سیاه سا پینتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بازیکن استقلال در لیست سیاه سا پینتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید