مهدی طارمی محبوب تر از رئیس جمهور پرتغال!

به گزارش وبلاگ بهسایا، دیروز در شهر پورتو غوغایی برپا بود. بعد از تساوی 2-2 تیم فوتبال پورتو مقابل اسپورتینگ لیسبون، مردم شهر پورتو به خیابان ها ریختند و در مرکز شهر مهدی طارمی، ملی پوش فوتبال کشورمان را یکصدا فریاد می زدند. مهدی در این ملاقات یک گل زد و یک پاس گل هم داد و یکی از روز های درخشان خود را پشت سر گذاشت؛ حالا او به قهرمان پورتویی ها تبدیل شده است.

مهدی طارمی محبوب تر از رئیس جمهور پرتغال!

سمیرا ایمانی، مربی لژیونر والیبال کشورمان که به عنوان مربی تیم والیبال زنان پورتو فعالیت می نماید، درخصوص مشاهدات خود گفت: مردم پورتو، طارمی را حتی از رئیس جمهورشان هم بیشتر دوست دارند؛ این جمله را یکی دو بار مدیر تیم والیبال زنان پورتو که خودش پرتغالی است، به من گفته است. در بیشتر پاساژ ها و کافه های شهر، پوستر ملی پوش کشورمان نصب شده است. مردم علاقه خاصی به او دارند و هر جا که می روی، از طارمی صحبت می نمایند. برای من به عنوان یک ایرانی باعث افتخار است که طارمی اینقدر در میان مردم اینجا محبوب است.

او در ادامه اعلام کرد: موقع انجام بازی پورتو و اسپورتینگ، من در رستوران مرکز شهر بودم و تلویزیون هم بازی را پخش مستقیم می کرد. اول که تیم عقب بود، همه جای شهر را سکوت گرفته بود، ولی در ادامه با پاس گلی که طارمی روی صحنه گل اول داد و در ادامه هم که گل دوم را خودش زد، همه یکصدا نام مهدی طارمی را فریاد زدند. به خصوص که اینجا آخرهفته بود و در آن ساعت مردم زیادی در خیابان ها بودند و تا ساعت ها به شادی پرداختند.

مربی تیم والیبال پورتو گفت: بعد از این بازی طرفداران پورتو، کلی کامنت برایم ارسال کردند و بازی خوب هموطن من را تبریک گفتند.

روزنامه ایران

منبع: فرارو

به "مهدی طارمی محبوب تر از رئیس جمهور پرتغال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی محبوب تر از رئیس جمهور پرتغال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید