معدوم سازی یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در چابهار

به گزارش وبلاگ بهسایا، عبدالرسول خدمتی گفت:یک و نیم تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاقد مجوز های بهداشتی در این شهرستان کشف و معدوم سازی شد.

معدوم سازی یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در چابهار

به گزارش وبلاگ بهسایا از زاهدان ، عبدالرسول خدمتی رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار گفت: در بازدید های مستمر کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان چابهار در دو نوبت صبح و عصر، یک ونیم تن مواد غذایی فاقد تاریخ مصرف و غیر بهداشتی کشف و جمع آوری شد.

وی گفت: این مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و غیر بهداشتی در بازدید های اجرا شده کشف شدند و با متصدی واحد صنفی مذکور نیز مطابق قانون برخورد مقتضی صورت گرفت و پس از طی مراحل قانونی با حضور کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای و نظارت کننده اداره تعزیرات حکومتی معدوم سازی شدند.

رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار گفت: نکته بسیار مهم در تهیه مواد غذایی و خوراکی مشاهده تاریخ فراوری و مصرف و آرم سیب سلامت بر روی محصول است که می بایست همشهریان گرامی در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از خرید آن محصول خودداری کنند.

خدمتی گفت:به منظور حفظ سلامتی شهروندان، بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی تشدید یافته است و در صورت مشاهده تخلف در این اماکن مطابق قانون برخورد مقتضی انجام خواهد گرفت.

وی گفت: شهروندان گرامی گزارش تخلفات بهداشتی را به وسیله سامانه 190 به کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای جهت پیگیری اعلام کنند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "معدوم سازی یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معدوم سازی یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید