محمد فیلی: همه فکر می نمایند من فقط نقش منفی بازی نموده ام!

به گزارش وبلاگ بهسایا، محمد فیلی درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلا مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، البته پیشنهاداتی بوده، اما هیچکدام جدی نشده است، این روز ها پیشنهادات زیادی برای بازی به من می گردد باور کنید بعد از خواندن بعضی فیلم نامه ها به خودم می گویم این ها از لحاظ کیفی چگونه مجوز گرفته اند.

محمد فیلی: همه فکر می نمایند من فقط نقش منفی بازی نموده ام!

به گزارش مقدار، او ادامه داد: بعضی پیشنهادات و فیلمنامه ها عجیب اند، نمی دانم نویسنده به چه چیزی فکر می نموده، متاسفانه باید از لحاظ کیفی نظارت بیشتری به فیلمنامه ها گردد.

زیرا نه قصه دارند و نه حرف خاصی برای گفتن مطرح می نمایند، صرفا مجوز گرفته و ساخته می شوند و هیچ عوایدی هم برای یک بازیگر ندارند و بیشتر کارنامه وی را سیاه می نمایند.

بازیگر سریال مختارنامه در همین رابطه افزود: طی ماه گذشته چندین کار سینمایی به من پیشنهاد شده است، وقتی فیلمنامه را می خوانم به خودم می گویم این اثر ارزش تله فیلم شدن را هم ندارد چطور به آن می گویند سینمایی.

بعد می فهمم سرمایه ای جور شده که به هر صورت باید آن را خرج نمایند و برایشان هیچ اهمیتی ندارد که چه محصولی به مخاطب می رسد.

وی ادامه داد: البته در این میان آثار خوب هم هستند، به عنوان مثال چندی پیش در فیلم سینمایی هنر تجربه در دل تاریکی به کارگردانی محمد احمدی به ایفای نقش پرداختم که اثری کاملا شسته رفته و قابل دفاع بود.

اثری که به واسطه تهیه نماینده با سابقه با برنامه ریزی بی نظیری فراوری شد و طبیعتا به علت داشتن فیلمنامه خوب و کارگردانی درست می توان به پخش آن امیدوار بود.

بازیگر سریال روزی روزگاری با اشاره به حضور در سریال بهروز افخمی تاکید نمود: علاوه بر این در سریال رعد و برق بهروز افخمی هم حضور داشتم که قرار بود سال جاری روی آنتن تلویزیون برود، اما متاسفانه پخشش به تعویق افتاد و معلوم نیست در چه زمانی پخش خواهد شد، این سریال اثری است که مخاطب ارتباط خوبی با آن برقرار می نماید.

فیلی درباره نقش خود در سریال سلمان فارسی افزود: خدا را شکر ظاهرا این بار نقشم منفی نیست، البته من نقش منفی زیاد بازی نکردم، اما اینقدر مختارنامه پخش شد که همه فکر می نمایند من فقط در نقش منفی حضور داشتم.

آرزوی من این است که در سریال سلمان فارسی نقشی مثبت داشته باشم، حال باید منتظر ماند و دید که میرباقری در نهایت چه تصمیمی برای این کاراکتر خواهد گرفت.

منبع: فرارو

به "محمد فیلی: همه فکر می نمایند من فقط نقش منفی بازی نموده ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد فیلی: همه فکر می نمایند من فقط نقش منفی بازی نموده ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید