شکوری: هیچ باشگاهی جزئیات مذاکراتش را رسانه ای نمی کند، پاسخ هر صحبتی را نمی دهیم تا بعضی ها مطرح نشوند

به گزارش وبلاگ بهسایا، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس به اخبار مربوط به نقل وانتقالات این باشگاه واکنش نشان داد.

شکوری: هیچ باشگاهی جزئیات مذاکراتش را رسانه ای نمی کند، پاسخ هر صحبتی را نمی دهیم تا بعضی ها مطرح نشوند

به گزارش وبلاگ بهسایا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ابراهیم شکوری با اشاره به پیروزی مقابل فولاد خوزستان گفت: پس از آن که در چهار پنج بازی اسیر بدشانسی و قربانی مسائل حاشیه ای شده بودیم، به یک پیروزی شیرین دست یافتیم و خدا را شکر تیمی قدرتمند مثل فولاد را از پیش رو برداشتیم. قدرت پرسپولیس، زبانزد فوتبال ایران و آسیاست و می توانیم همین فرایند را در ادامه مسابقات داشته باشیم. پرسپولیس در پنج سال گذشته همواره مدعی شماره یک قهرمانی بوده است و باید در این فصل هم برای رضایت هواداران و رسیدن به قهرمانی کوشش کنیم. با این کادر فنی و بازیکنانی که داریم، هیچ موفقیتی دور از دسترس نیست.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره هجمه ای که بعد از بازی با فولاد بر این باشگاه وارد شد، اضافه نمود: متأسفانه در فوتبال ما مسائلی رقم می خورد که باور آن سخت است. همه مردم ایران دیدند که داور بازی، اشتباه کرد و به سود حریف پنالتی گرفت. حتی در یک مصاحبه رسمی اشتباه خود را پذیرفت و از پرسپولیسی ها عذرخواهی کرد. سیاست و قصد من و سایر ارکان پرسپولیس این نیست که پاسخ دیگران را بدهیم، زیرا معتقدیم اگر قرار باشد به عنوان تیم برتر ایران در چهار فصل گذشته، جواب هر صحبتی را بدهیم، باعث مطرح شدن مصاحبه نماینده می شویم. به همین علت با سکوت و احترام از کنار این حرف ها می گذریم و معتقدیم حقیقت مثل روز برای فوتبال دوستان واقعی روشن است.

شکوری گفت: با این حال شکایتی را که از محمدحسین زاهدی فرد داشتیم، ادامه می دهیم. فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که به خوبی نشان می دهد اشتباهات داور مسابقه در دیدارهای گذشته پرسپولیس هم کاملاً واضح بوده و بعد از آن دیدارها، معین شد تصمیمات نادرستی اتخاذ شده است. ما شکایت کردیم تا این موضوع ریشه یابی گردد. بالاخره من فوتبالی هستم و می دانم داور هم مثل یک مربی یا بازیکن ممکن است اشتباه کند، اما اینکه همه اشتباهات یک داور به خصوص در اعلام پنالتی به ضرر یک تیم باشد، به سادگی قابل پذیرش نیست. ما می خواهیم کمیته داوران ترتیبی اتخاذ کند که دیگر آقای زاهدی فرد در دیدارهای پرسپولیس قضاوت نکند. به جامعه داوری احترام می گذاریم و می دانیم داوران ما پاک دست هستند، اما برای جلوگیری از ایجاد ذهنیت، تقاضا داریم زاهدی فرد که از دوستان خوب بنده است، دیگر برای پرسپولیس سوت نزند تا شرایط باثباتی در آینده برای ایشان ایجاد گردد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس همچنین در واکنش به اعتراض عوامل بعضی تیم ها درباره برنامه مسابقات توضیح داد: متأسفانه شاهد اظهارنظرهای غیرکارشناسی و غیرمسئولانه بعضی افراد درباره تقویم مسابقات هستیم که پیش از دربی باعث بی نظمی لیگ بود و تبعات آن را در جدول مسابقات شاهد هستیم. اینگونه نظرات در هیچ جای دنیا مرسوم نیست. درخواست می کنیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در خصوص این اتفاقات و اظهارات وارد عمل شوند و پاسخ افرادی که می خواهند با سوءاستفاده از صندلی خود، فضای بین هواداران را متشنج نمایند را بگیرند.

وی اضافه نمود: همین افراد با چنین مصاحبه هایی، هواداران دو تیم را به جان هم می اندازند و سپس مدعی هستند جو فضای مجازی اصلاً خوب نیست. متأسفانه در چند سال گذشته کلیه راستاها را امتحان نموده اند و به دلیل عدم رسیدن به نتیجه، به دنبال متشنج کردن فضا هستند. باور کنید همین حرف ها باعث ایجاد تشنج در جامعه و فضای مجازی می گردد. هواداران ترجیح می دهند به جای دعوا با یکدیگر، به حمایت از تیم خود بپردازند و انرژی شان را در این راه مصرف نمایند. ما مسئولیت داریم و باید حد و حدود خود را بشناسیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص فرایند مذاکرات برای جذب مهدی ترابی ادامه داد: ترابی بازیکنی بسیار باکیفیت و بااخلاق است. هر باشگاهی دوست دارد بازیکنی مثل او را در لیست خود داشته باشد، اما باید قبول کنیم امروز ترابی بازیکن باشگاه العربی است و تا وقتی این باشگاه قطری درباره شرایط جدایی ترابی اظهارنظر نکند، نمی توانیم از قانون عبور نموده و او را جذب کنیم. از سوی دیگر، کدام باشگاه در ایران و دنیا، جزئیات مذاکرات خود با بازیکنان را رسانه ای می نماید. ما درک بالایی از قانون نقل وانتقالات داریم و تجربیات گذشته را مدنظر قرار می دهیم، چون نمی خواهیم برای پرسپولیس اتفاق بدی رقم بخورد. ان شاءالله بتوانیم در این مورد، خبرهای خوبی به هواداران پرشور و پرشمار باشگاه بدهیم.

شکوری راجع به نامه بوژیدار رادوشوویچ گفت: توافقاتی در گذشته بین باشگاه و رادوشوویچ بوده است که نسبت به آن پایبندیم. می خواهیم با همین توافق، پول این بازیکن را بدهیم و مسئله ای هم در میان نیست. اتفاق تازه ای هم در این میان رخ نداده و انتظار داریم رادوشوویچ نیز مثل همواره نسبت به تعهدات و توافقات پایبند باشد. رادو عضو خانواده ماست و مسائل را در داخل خانواده حل خواهیم کرد.

معاون باشگاه پرسپولیس در نهایت گفت: کوشش هایی از سوی ما شروع شده تا اولین باشگاه ایرانی در فرایند بازگرداندن تماشاگران و هواداران مان به ورزشگاه ها باشیم. برنامه هایی مثل رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی در ورزشگاه آزادی داریم و این توان و تجربه در باشگاه ما وجود دارد تا باهماهنگی سازمان لیگ و ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا، به سرعت زمینه بازگشت هواداران را مهیا کنیم. هواداران پرسپولیس به خاطر حمایت خالصانه ای که از تیم محبوب شان دارند، زبانزد هستند و ما در این راستا باید در کنارشان باشیم و فضایی بسازیم که آنها شور و هیجان را به ورزشگاه ها برگردانند. امیدوارم با تصمیم گیری، هدف گذاری و برنامه های کامل و مناسب، بتوانیم به زودی هواداران را در همه ورزشگاه ها ببینیم. پرسپولیس بدون حضور تماشاگرانش، لطمه های زیادی خورده است و باید در راستای حرکت کنیم که شاهد حضور بهترین بازیکن مان یعنی هواداران روی سکوها باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهسایا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکوری: هیچ باشگاهی جزئیات مذاکراتش را رسانه ای نمی کند، پاسخ هر صحبتی را نمی دهیم تا بعضی ها مطرح نشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: هیچ باشگاهی جزئیات مذاکراتش را رسانه ای نمی کند، پاسخ هر صحبتی را نمی دهیم تا بعضی ها مطرح نشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید