سحر قریشی + عکس متفاوت

به گزارش وبلاگ بهسایا، خبرنگاران: سحر قریشی یکی از بازیگران جوانی است که پله های ترقی را خیلی زود و سریع طی کرد و به یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد.

سحر قریشی + عکس متفاوت

سحر قریشی زادهٔ 6 دی 1366 در تهران است . سحر قریشی بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است. سحر قریشی کار بازیگری را از سال 1388 با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و سحر قریشی بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی گردید و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا سحر قریشی را انتخاب کرد. سحر قریشی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به معروفیت رسید.

به گزارش وبلاگ بهسایا، هرچند زندگی و حرفه او در این سال ها بسیار مورد هجوم حواشی و شایعات نهاده شد، ولی او با قدرت و کوشش به کار خود ادامه داد و هرگز تسلیم نشد تا جایی که حالا با قدرت در مقابل حواشی می ایستد و به آن ها پاسخ می دهد.

تاسیس برند لباس ایرانی کمد

برند لباسی به نام کمد را ثبت کردم که برای اولین بار در زندگی ایده آل این موضوع را اعلام می کنم.

تمام طرح ها و لباس ها آماده ارائه هستند ولی فعلا دست نگه داشته ام. درکل، طراحی ها به سبک و مدل خودم هستند یعنی چیزی هستند که من دوست دارم

هم طراحی و هم دیزاین هایش کار خودم است. البته مادرم خیلی به من یاری کردند. در کل یک کار داخلی و کاملا ایرانی است چون بارها به من پیشنهاد شد که طرح ها را به ترکیه ببرم، آنجا شریک شوم و برایم بدوزند ولی دوست نداشتم این اتفاق بیفتد که یک طرح ایرانی به نام یک کشور دیگر تمام گردد.

از خیاط، برش کار و. . . همه کار ایرانی است و دوست دارم یک خط فراوری ایرانی هم داشته باشد.

سه سال است که روی این موضوع کار می کنم. اگر می خواستم از نامم استفاده کنم می توانستم مانند بعضی از همکاران یک مزون دایر کنم.

این کار را دوست ندارم چون کار من از آن عموم مردم است، در مزون ها عموم اجازه رفتن ندارند؛ مثلا شده که به یک مزون دعوت شده ام و دیدم که فقط بازیگران حضور دارند و نهایت 20 مانتو بیشتر در مزون وجود ندارد که آن ها هم قیمت های نجومی دارند.

یا اینکه بعضی دوستان از دوبی یا ترکیه جنس می آورند و در مزون برای فروش می گذارند و با افتخار جنس خارجی بودن را اعلام می نمایند.

منبع: ساتین

منبع: رکنا

به "سحر قریشی + عکس متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سحر قریشی + عکس متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید