مجیدی: می پذیرم که در خصوص اسکوچیچ تند صحبت کردم، حردانی می تواند مقابل پیکان بازی کند

به گزارش وبلاگ بهسایا، سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتراف کرد که اظهاراتش در خصوص سرمربی تیم ملی کمی تند بوده است.

مجیدی: می پذیرم که در خصوص اسکوچیچ تند صحبت کردم، حردانی می تواند مقابل پیکان بازی کند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بهسایا، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، گفت: قبل از صحبت درباره بازی، درباره نشست خبری بعد از ملاقات با طرفدار، صحبت هایم درباره تیم ملی و سرمربی محترم این تیم شرح می دهم. اعتراف می کنم و می پذیرم که کمی تند صحبت کردم. من سرمربی تیم هستم و باید از حق بازیکنانم دفاع کنم. ناراحتی بازیکنانم پس از پیروزی مزید بر دلیل شد که این صحبت ها را مطرح کنم. از سرمربی تیم ملی تقاضا دارم که ناراحتی مرا به گونه دیگری فرض کند.

در عالم مربیگری حرفه ای خیلی خوب می دانم که نباید در کار سرمربی تیم ملی دخالت کرد.، وی ضمن بیان این جمله گفت: سرمربی تیم ملی اختیار دارد که ترکیب خود را هر طور که دوست دارد در زمین بچیند. تقاضا دارم که باشگاه استقلال به عنوان صدرنشین لیگ برتر، شأن بالاتری در نظر ایشان داشته باشد.

سرمربی استقلال با بیان اینکه حمایت خود از اسکوچیچ را در چند مقطع نشان داده است و روابط محبت آمیز ای با او دارد، توضیح داد: زمانی که احتیاج به اتحاد حداکثری داریم، رفتار متقابلی از سرمربی تیم ملی می خواهم. پیروزیت تیم ملی باعث خرسندی مردم می گردد و این خرسندی ها رنگ خاصی جز پرچم ایران ندارد.

مجیدی ملاقات با پیکان را بازی سختی برای آبی پوشان دانست و گفت: تیم پیکان بازی های خوبی در نیم فصل اول ارائه نموده است و با توجه به اینکه در جام حذفی به میدان می رویم، فرصت اشتباه نداریم، ابتدا باید خیلی باهوش بازی کنیم. از بازیکنانم متشکرم، آنها با حدود چهار جلسه تمرین و شرایط بدنی که داشتند، تمام کوشش خود را برای ملاقات با طرفدار کردند و امیدوارم این اتفاق مقابل پیکان هم رخ بدهد.

وی در مورد شرایط عزیزبک آمونوف و این که به نظر می رسید استقلال به یک هافبک بازی ساز احتیاج داشت، مطرح نمود: یک هافبک برزیلی مدنظر ما بود که باشگاه خیلی کوشش کرد او را جذب کند، متأسفانه جلساتی که میان طرفین برگزار گردید به نتیجه نرسید و نتوانستیم این بازیکن را به خدمت بگیریم، من هم نام هافبک دیگری را به باشگاه اعلام کردم و ان شاءالله بتوانند او را جذب نمایند تا مشکل ما در خط هافبک حل گردد.

سرمربی استقلال با تمجید از بازیکن تازه وارد ازبکستانی ابراز کرد: پس از ملاقات محبت آمیز ای که با تیم ازبکستان داشتیم، ملاقاتهای این تیم را آنالیز و آنالیز کردیم و آمونوف را از قبل می شناختم. او بازیکن جوان و خوبی است که می تواند به استقلال یاری کند.

مجیدی در پاسخ به این پرسش که آیا صالح حردانی می تواند مقابل پیکان به میدان برود یا خیر، توضیح داد: باشگاه به من اعلام نموده است که حردانی می تواند بازی کند.

وی درباره خروج یک مدافع از استقلال (عارف آقاسی) و این که این موضوع ممکن است باعث تغییر تاکتیک آبی ها در نیم فصل دوم گردد یا خیر، گفت: آقاسی جزو خروجی های ما نبود. او یک ماه با ما صحبت می کرد و دوست داشت از استقلال جدا گردد، این اتفاق به خاطر مسائل داخلی تیم نبود؛ بلکه آقاسی می خواست کنار خانواده اش باشد، با توجه به این مسائل اجازه دادیم آقاسی از استقلال جدا گردد؛ وگرنه جزو برنامه های خروجی ما نبود، ما بر اساس احتیاج در پُست های مختلف بازیکن گرفتیم.

سرمربی استقلال در مورد انتخاب آرش برهانی به عنوان مدیر آموزشگاه این باشگاه و همکاری فابیو جانواریو با این باشگاه توضیح داد: از حضور جانواریو خیلی خرسند هستم و او قرار است به تمرین استقلال بیاید. جانواریو رفیق قدیمی من و یکی از بازیکنان خارجی خوب فوتبال ماست. برهانی در مربیگری بسیار خوب است و تیم امید استقلال تیم بسیار خوبی است، امیدوارم او در سمت تازه خود پیروز باشد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مجیدی: می پذیرم که در خصوص اسکوچیچ تند صحبت کردم، حردانی می تواند مقابل پیکان بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: می پذیرم که در خصوص اسکوچیچ تند صحبت کردم، حردانی می تواند مقابل پیکان بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید