جان باختن 5 نفر از شهروندان اردبیل براثر کرونا در شبانه روز گذشته

به گزارش وبلاگ بهسایا، خبرنگاران/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از فوت 5 نفر از مبتلایان به کووید - 19 در استان اردبیل در شبانه روز گذشته اطلاع داد.

جان باختن 5 نفر از شهروندان اردبیل براثر کرونا در شبانه روز گذشته

شهرام حبیب زاده 31 مرداد در تشریح شرایط 24 ساعت گذشته اردبیل از حیث بیماری کرونا اظهار کرد: در همین مدت علاوه بر جانباختن 5 نفر دیگر شاهد بستری شدن 38 مبتلای جدید در بیمارستان های استان اردبیل هستیم.

وی اظهار داشت: از این تعداد 21 نفر در اردبیل، 4 نفر در پارس آباد، 7 نفر در مشگین شهر، 3 نفر در گرمی و 3 نفر در خلخال بستری و 49 نفر با بهبودی نسبی مرخص شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اضافه کرد: در حال حاضر تعداد 265 نفر در مراکز درمانی استان بستری بوده که از این تعداد 63 نفر بدحال در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند.

حبیب زاده بیان نمود: متاسفانه 5 نفر از شهروندان اردبیلی در طی 24 ساعت گذشته به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.

وی گفت: در حال حاضر شهرهای اردبیل و خلخال در شرایط قرمز، شهرهای پارس آباد، مشگین شهر، بیله سوار، سرعین و گرمی در شرایط نارنجی و شهرهای کوثر، نمین و نیر در شرایط زرد و تنها شهرستان اصلاندوز در شرایط سفید قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جان باختن 5 نفر از شهروندان اردبیل براثر کرونا در شبانه روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان باختن 5 نفر از شهروندان اردبیل براثر کرونا در شبانه روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید