بیانیه تند باشگاه تراکتور علیه گلر استقلال؛ پای تبانی به میان آمد!

به گزارش وبلاگ بهسایا، باشگاه تراکتور با صدور بیانیه ای نسبت به محکومیت خود در پرونده محمد رشید مظاهری واکنش نشان داد.

بیانیه تند باشگاه تراکتور علیه گلر استقلال؛ پای تبانی به میان آمد!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسایا، متن بیانیه باشگاه تراکتور بدین شرح است: بدینوسیله به استحضار هواداران باشگاه تراکتور می رساند، جناب آقای رشید مظاهری دروازه بان این باشگاه در فصل 98- 99 با رفتار غیرحرفه ای پیش از خاتمه فصل با عدم حضور در تمرین مورخه سوم شهریورماه سال جاری و به تبع آن عدم حضور در اردوی پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی تراکتور و نفت مسجدسلیمان، علنا با رفتار خود شائبه تبانی به نفع رقبای این تیم یعنی تیم های استقلال و پرسپولیس را در ذهن تداعی نمود، چرا که ایشان به شکل واضح از مصدومیت دیگر دروازه بان این تیم یعنی جناب آقای محمدرضا اخباری آگاهی کامل داشته و می دانست عدم حضورشان ضربه کاری بر پیکر تیم تراکتور خواهد بود؛ لذا با فرستادن پیام های مختلف جهت ترک تیم و فسخ قرارداد اقدام نمود.

با ذهنیت های شکل گرفته، عقد قرارداد با تیم استقلال بلافاصله پس از خاتمه فصل شائبه تبانی را بیش از پیش به ذهن متبادر نموده و وجود دلایل پشت پرده را در ذهن همگی ایجاد کرد.

ارکان فدراسیون فوتبال بدون اینکه در مورد مطالبه جناب آقای رشید مظاهری به این باشگاه اخطاری داده باشد تا مستندات پرداخت ها و جرائم کمیته انضباطی باشگاه برای ایشان به آن کمیته ارائه شود اقدام به صدور رای بر علیه این باشگاه نموده است؛ و کمیته محترم انضباطی نیز بدون ابلاغ قرار کارشناسی به این باشگاه در مورد قرارداد فی مابین و بدون در نظر دریافت اعتراض این باشگاه نسبت به نظریه کارشناسی، اقدام به صدور رای غیر قابل باور قطعی و بدون حق اعتراض علیه این باشگاه نموده است. شایان ذکر است که حتی مستندات و شواهد این باشگاه را نیز این کمیته محترم در نظر نگرفته است.

البته طبق همین رای، این باشگاه بعد از ارجاع پرونده به محاکم قضائی ذی صلاح در شهرستان تبریز پیگیری و نسبت به اکاذیب و افتراعات موجود در پرونده اقدام قانونی و حتی به منظور جبران خسارات وارده به این باشگاه نیز اقدام خواهد نمود.

البته کمیته شرایط فدراسیون نیز ضمن رسیدگی به پرونده فوق این را هم باید در نظر بگیرد که جناب آقای رشید مظاهری با اسناد و مدارک مستدل قبل از اتمام فصل اقدام به فسخ قرارداد و ترک تمرینات و مسابقات نموده است و البته خود ایشان نیز در مصاحبه ها و مستندات پرونده نیز اقرار نموده که قرارداد سه ساله بسته است. حال چگونه قرارداد سه ساله را قبل از اتمام فصل اول و یا حتی بعد از اتمام فصل اول فسخ می نمایند جای بسی سوال است؟!

باشگاه تراکتور با توجه به رای کمیته انضباطی در مورد محکومیت تیم تراکتور به پرداخت مبلغ باقیمانده قرارداد این بازیکن (بدون در نظر دریافت کسر 20 درصدی مبلغ قرارداد در کمیته انضباطی باشگاه به دلیل ضربه به پیکره باشگاه) ضمن اعتراض به این رای در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از کمیته شرایط فدراسیون می خواهد با توجه به شکایت این باشگاه از این دروازه بان تا بررسی شائبه تبانی این بازیکن در کمیته اخلاق از صدور مجوز بازی برای ایشان جدا خودداری نماید. در صورت عدم توجه به این موضوع این باشگاه حق خود می داند ضمن احترام به ارکان فدراسیون فوتبال حقوق خود در این پرونده را از سایر مراجع ذی صلاح و مراجع بین المللی پیگیری نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیانیه تند باشگاه تراکتور علیه گلر استقلال؛ پای تبانی به میان آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند باشگاه تراکتور علیه گلر استقلال؛ پای تبانی به میان آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید