الهی و محبی به ملاقات رده بندی راه یافتند

به گزارش وبلاگ بهسایا، آزادکاران کشورمان در دو رقابت بین المللی کشتی جام یاشاردوغو در ترکیه و علی علی اف در روسیه به میدان رفته اند که عرفان الهی در وزن 70 کیلوگرم جام یاشاردوغو ترکیه با شکست حریفان خود به ملاقات رده بندی راه یافت و ارشک محبی هم در وزن 92 کیلوگرم جام علی اف روسیه با پیروزی در ملاقات شانس مجدد، راهی ملاقات رده بندی شد.

الهی و محبی به ملاقات رده بندی راه یافتند

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 70 کیلوگرم عرفان الهی در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 مقابل کونیت بوداک از ترکیه به پیروزی دست یافت وی در دور دوم مقابل زورابی یاکوبیشویلی دارنده مدال های طلا و برنز دنیا از گرجستان با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا مقابل سرهت اصلان از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در کشتی بعد والنتین بورزین از مولداوی را با نتیجه 7 بر 2 مغلوب کرد و به ملاقات رده بندی راه یافت. وی در این ملاقات به مصاف اسلام بک اورزبکوف از قرقیزستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی و ارشک محبی در دور نخست استراحت کردند. این دو کشتی گیر در دور دوم به مصاف هم رفتند که ابراهیمی با نتیجه 5 بر 2 و ضربه فنی محبی را مغلوب کرد. وی در دور سوم یوری ایوانوف از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ابراهیمی در این مرحله با نتیجه 5 بر صفر و با ضربه فنی عمرگادجی ماگمدوف از بلاروس را مغلوب کرد و راهی ملاقات فینال شد. حریف وی در ملاقات پایانی زبگنیو بارونوفسکی از لهستان است. با توجه به حضور ابراهیمی در ملاقات فینال، محبی به گروه بازنده ها رفت. وی در ملاقات شانس مجدد یوری ایوانف از روسیه را با نتیجه 4 بر صفر مغلوب کرد تا در ملاقات رده بندی به مصاف عمر گادجی ماگمدوف از بلاروس برود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "الهی و محبی به ملاقات رده بندی راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهی و محبی به ملاقات رده بندی راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید