اتحادیه جهانی کشتی: بردن گرایی برای کشتی گیر قزاق عادت شده است!

به گزارش وبلاگ بهسایا، اتحادیه جهانی کشتی به چهارمین باخت محمدرضا گرایی مقابل شرماخانبت قزاق واکنش نشان داد و تاکید نمود: شکست او برای کشتی گیر قزاق عادت شده است.

اتحادیه جهانی کشتی: بردن گرایی برای کشتی گیر قزاق عادت شده است!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسایا، محمدرضا گرایی دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک پس از قبول 3 شکست مقابل شرماخانبت قزاق در رویدادهای مختلف سال 2018، دو روز پیش نیز برای چهارمین مرتبه برابر این کشتی گیر در تورنمنت تورلیخانوف قزاقستان بازنده شد.

اتحادیه دنیای کشتی به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: شکست محمدرضا گرایی شاید برای خیلی ها امکانپذیر نباشد اما نه برای شرماخانبت قزاق که به شکست دادن این قهرمان المپیک عادت نموده است!

شرماخانبت با کسب چهارمین پیروزی خود در چهار مبارزه در مقابل تماشاگران خودی در جام بولات تورلیخانوف در آلماتی، رکورد 100 درصدی پیروزی برابر گرایی را حفظ کرد.

شیرماخانبت پس از این پیروزی گفت: این چهارمین بار بود که مقابل گرایی کشتی گرفتم. ما همدیگر را به خوبی می شناسیم. با وجود اینکه او قهرمان المپیک است، این چهارمین بار بود که او را شکست دادم.

گرایی نیز دلیل این شکست را دوری 8 ماهه از میادین کشتی دانست و گفت: مشتاقانه منتظر مبارزه با این کشتی گیر قزاق در مسابقات قهرمانی دنیا هستم. با آمادگی نسبتا کم در این مسابقات شرکت کردم. حضور در این رویداد باعث شد بیشتر با نقاط ضعفم آشنا شوم تا بر روی آنها کار کنم. امیدوارم شرماخانبت در مسابقات قهرمانی دنیا حاضر گردد و در مرحله گروهی یا فینال با او مبارزه کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اتحادیه جهانی کشتی: بردن گرایی برای کشتی گیر قزاق عادت شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی کشتی: بردن گرایی برای کشتی گیر قزاق عادت شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید