نکونام: باید بهترین عملکرد را در بازی های معوقه داشته باشیم، سبک بازی سایپا عوض شده است

به گزارش وبلاگ بهسایا، سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت که این تیم در دیدارهای معوقه اش باید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد.

نکونام: باید بهترین عملکرد را در بازی های معوقه داشته باشیم، سبک بازی سایپا عوض شده است

به گزارش وبلاگ بهسایا، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره ملاقات فردای تیمش مقابل سایپا گفت: حساسیت بازی فردا برای هر دو تیم یکسان است. تیم سایپا برای جنگ با تیم هایی که در جدول کنار هم هستند، به میدان می آید و ما نیز برای رقابت با دیگر تیم ها برای رسیدن به بالای جدول کوشش می کنیم. در دو سه هفته اخیر که سایپایی ها تغییر سرمربی داشتند، سبک و شیوه بازی آنها کاملاً عوض شده است و متفاوت بازی می نمایند.

وی اضافه نمود: می دانیم سایپا تیم خوب و باکیفیتی است که بازیکنان خوبی دارد. البته تمام تمرکز ما باید روی تیم خودمان باشد تا بتوانیم به مانند همه مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم و کوشش کنیم تا ان شاءالله به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین گفت: نکته ای که حائز اهمیت است و باید به آن دقت داشته باشیم این است که در بازی عقب افتاده باید با تمام توان به مصاف حریف برویم و کوشش کنیم، چرا که برای بودن در جمع مدعیان به آن احتیاج داریم و این را به بازیکنان هم گفته ام که باید بهترین عملکرد را در ادامه مسابقات داشته باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: باید بهترین عملکرد را در بازی های معوقه داشته باشیم، سبک بازی سایپا عوض شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: باید بهترین عملکرد را در بازی های معوقه داشته باشیم، سبک بازی سایپا عوض شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید