معمای شناخت فرد راستگو؛ کدام یک از افراد حاضر در تصویر زنده نیستند؟

به گزارش وبلاگ بهسایا، در آزمون شناخت فرد راستگو، شما با صحنه جالبی روبرو هستید. پیرمرد تصویر معتقد است که دو جوان حاضر در تصویر زنده نیستند. اما دو جوان تصویر معتقدند که پیرمرد دیگر زنده نیست! به نظر شما کدامیک درست می گویند؟

معمای شناخت فرد راستگو؛ کدام یک از افراد حاضر در تصویر زنده نیستند؟

سوالات و معما های تصویری از جمله مطالبی است که هواداران زیادی در اینترنت و شبکه های اجتماعی دارد. در ازمون شناخت فرد راشتگو شما با یک سوال جالب روبرو خواهید شد.

سوال این است: به نظر شما کدامیک از افراد تصویر راستگو هستند؟ کدامیک زنده هستند؟

به باور طراح آزمون شناخت فرد راستگو تنها افراد نکته سنج و تیزبین خواهند توانست این ازمون را در زمان تعیین شده رمزگشایی و حل نمایند. زمان محدود 5 ثانیه برای حل این آزمون، درجه سختی و چالشی این سوال را چند برابر نموده است. پس اگر آماده یک معمای تصویری چالشی دیگر هستید با ما همراه باشید و کوشش کنید پاسخ آزمون شناخت فرد راستگو را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید.

در آزمون شناخت فرد راستگو، شما با صحنه جالبی روبرو هستید. پیرمرد تصویر معتقد است که دو جوان حاضر در تصویر زنده نیستند. اما دو جوان تصویر معتقدند که پیرمرد دیگر زنده نیست! به نظر شما کدامیک درست می گویند؟ کدامیک واقعا زنده نیستند؟! برای شناسایی این موضوع باید به تصویر خوب دقت کنید. اما فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت فرد راستگو

معمای فرد راستگو

بله درست گفتید. پیرمرد راست می گوید. او یک روح نیست. تصویر او در آینه دیده می گردد. دارای سایه است. اما جوانان با توجه به نوری که در صحنه وجود دارد باید سایه می داشتند. اما آن ها فاقد سایه هستند. پس احتمالا انان دیگر زنده نیستند.

منبع: چشمک

منبع: فرادید

به "معمای شناخت فرد راستگو؛ کدام یک از افراد حاضر در تصویر زنده نیستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای شناخت فرد راستگو؛ کدام یک از افراد حاضر در تصویر زنده نیستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید