عوارضی برای ورود به طرح ترافیک اخذ نمی گردد

به گزارش وبلاگ بهسایا، معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره به لغوطرح ترافیک در تهران گفت: محدودیت های طرح ترافیک و زوج و فرد تا اطلاع ثانوی برداشته شده است و طرح ترافیک جدید هم نداریم.

عوارضی برای ورود به طرح ترافیک اخذ نمی گردد

به گزارش وبلاگ بهسایا، محمد تقی زاده در تبادل نظر با فارس در پاسخ به این پرسش که آیا طرح ترافیک جدید در تهران اجرا می گردد گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و شرایط فعلی کشور محدوده های طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران لغو شده است و هیچ گونه طرح ترافیک جدیدی در تهران نخواهیم داشت.

وی گفت: با توجه به شرایط فعلی این محدودیت ها باید برداشته می شد تا تجمع انسانی در حمل و نقل عمومی نداشته باشیم و مردم از وسایل نقلیه شخصی خود بیشتر استفاده نمایند تا جلوی بتوانیم جلوی شیوع کرونا را بگیریم.

معاون عمرانی استانداری تهران بیان داشت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا باید از تجمع های انسانی جلوگیری گردد و در حمل و نقل عمومی شاهد اوج این تجمعات بودیم.

وی درباره آخرین اقدامات در مورد عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک گفت: با تصمیمات اتخاذ شده اجرای محدوده طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی لغو شده است و این موضوع به معنای عدم دریافت عوارض است.

معاون عمرانی استانداری تهران درباره بازگشایی پارک ها و بوستان ها نیز گفت: برخی از پارک ها هنوز باز نشده اند و برای بوستان های که باز شده اند نیز تصمیماتی اتخاذ می گردد.

تقی زاده تاکید نمود: تا اطلاع ثانوی و اعلام ستاد ملی مقابله کرونا و مجموعه وزارت بهداشت، محدوده طرح ترافیک برای هیچ یک از گروه های جامعه بازگردانده نخواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "عوارضی برای ورود به طرح ترافیک اخذ نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوارضی برای ورود به طرح ترافیک اخذ نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید