رقابت عجیب خانم بازیگرها با سگ و گربه های میلیونی شان ! = عکس و جزییات

به گزارش وبلاگ بهسایا، خبرنگاران:زهره فکورصبور بازیگر شناخته شده ایرانی است که پس از انتشار پست و استوری های فراوان از خودش اینبار از گربه پشمالویش رونمایی کرد.

رقابت عجیب خانم بازیگرها با سگ و گربه های میلیونی شان ! = عکس و جزییات

زهره فکور صبور بازیگر زن سینما و تلوزیون است .زهره فکور صبور البته مدتی از دنیای بازیگری دور شده و ظاهرا شغل تازه زهره فکور صبور بیشتر درآمد دارد. زهره فکور صبور کار مدلینگ و طراحی لباس و اندازه زیادی هم تبلیغات در اینستاگرام نیز انجام می دهد. زهره فکورصبور مدتی می شود که خیلی با صورتش در حال ور رفتن است و هربار باید منتظر تغییری تازه در چهره این بازیگر زن باشیم. البته با توجه به پیشرفت علم هر نوع کاری برای زیباتر شدن و برطرف کردن ایرادات خیلی هم خوب است اما اگر از حد و حدودش بگذرد نشان دهنده نبود اعتماد به نفس در شخص می باشد جدا از اینکه چهره از حالت طبیعی خارج شده و حتی ممکن است زشت شود!

از این ها که بگذریم مدتی می شود که میان بازیگران خانم داشتن گربه بسیار مد شده، تا چند وقت پیش داشتن سگ به نوعی کلاس محسوب میشد حالا داشتن گربه از نوع پشمالویش جای آن را گرفته و اگر خانمی از قشر هنرمند آن را نداشته باشد از بقیه عقب مونده! در ادامه پست و استوری های تازه زهره خانم را مشاهده می کنید که به طور اختصاصی از حیوان پشمالویش منتشر کرده است.

ناگفه نماند ظاهرا کاربران ممکن است گربه خانم بازیگر را چشم بزنند به همین دلیل برای جلوگیری از آن استیکر چشم و نظر هم گذاشته!

منبع: شایانیوز

منبع: رکنا

به "رقابت عجیب خانم بازیگرها با سگ و گربه های میلیونی شان ! = عکس و جزییات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت عجیب خانم بازیگرها با سگ و گربه های میلیونی شان ! = عکس و جزییات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید