برج ها و مجتمع های مسکونی، خود را به دیزل ژنراتور مجهز کنند

به گزارش وبلاگ بهسایا، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز بر الزام نصب دیزل ژنراتور در برج ها، مجتمع های مسکونی و ساختمان های بلند مرتبه تاکید کرد.

برج ها و مجتمع های مسکونی، خود را به دیزل ژنراتور مجهز کنند

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، عادل کاظمی با بیان مطلب بالا تاکید کرد: در صورت عدم وجود دیزل ژنراتور در این ساختمان ها و در صورت نیاز شبکه به اعمال خاموشی، اعتراضات بعدی و مطالبه گری در این خصوص متوجه هیئت مدیره ساختمان ها و مجتمع های مسکونی خواهد بود.

وی اضافه نمود: با توجه به تجربه پیروز تعدادی از کلانشهرها در ممیزی الزامات ساختمانی از قبیل وجود و آماده بکار بودن دیزل ژنراتور در برج ها، مجتمع های مسکونی و ساختمان های بلندمرتبه از طریق شهرداری و همچنین نصب پلاک شناسایی بر روی دیزل ژنراتور این مشترکان جهت جلوگیری از انتقال دیزل ژنراتور بعد از اخذ سرانجام کار، این امر بهتر است در کلانشهر تبریز هم اجرا شود و ما این پیشنهاد را به مدیریت بحران استانداری ارائه کرده ایم.

به گفته وی، جهت تامین بخشی از نیاز مصرف برق ساختمان ها، پیشنهاد الزام نصب و استفاده از سلول های فتوولتائیک در ساختمان های جدیدالاحداث را که زیربنای بالائی دارند، به استانداری، سازمان مسکن و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی استان داده ایم تا از این طریق هم گام های جدیدی در جهت مدیریت مصرف انرژی برداریم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برج ها و مجتمع های مسکونی، خود را به دیزل ژنراتور مجهز کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج ها و مجتمع های مسکونی، خود را به دیزل ژنراتور مجهز کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید