آزمون ها و امتحانات مدارس فقط پنجم اردیبهشت لغو شده است

به گزارش وبلاگ بهسایا، رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره به اطلاعیه این مرکز در خصوص تعویق آزمون ها و امتحانات مدارس به بعد از ماه مبارک رمضان گفت: ارزشیابی مستمر و آزمون های کلاسی به استثنای روز دوشنبه پنجم اردیبهشت که مصادف با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان است، کماکان انجام خواهد شد.

آزمون ها و امتحانات مدارس فقط پنجم اردیبهشت لغو شده است

به گزارش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، محسن زارعی با اشاره به اینکه به منظور بهره مندی دانش آموزان و همکاران فرهنگی از فضائل ماه مبارک رمضان و لیالی قدر از مدارس خواسته شد تا برگزاری آزمون ها و امتحانات را به بعد از ماه رمضان موکول نمایند.

وی ادامه داد: برگزاری امتحانات شبه نهایی و آزمون های سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی هماهنگ منطقه ای و استانی در ماه مبارک رمضان مجاز نیست، اما ارزشیابی مستمر و آزمون های کلاسی به استثنای روز دوشنبه پنجم اردیبهشت که مصادف با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان است، کماکان انجام خواهد شد.

آموزش و پرورش روز گذشته در اطلاعیه بیان کرد: به منظور بهره مندی دانش آموزان و همکاران فرهنگی از فضائل ماه مبارک رمضان و لیالی قدر ضروری است، مدارس برگزاری آزمون ها و امتحانات را به بعد از ماه رمضان موکول کند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش، صبح روز های پنجشنبه و آدینه، مورخ 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 که پس از ماه مبارک رمضان خواهد بود، برگزار می گردد.

منبع: فرارو

به "آزمون ها و امتحانات مدارس فقط پنجم اردیبهشت لغو شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون ها و امتحانات مدارس فقط پنجم اردیبهشت لغو شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید